Mano GargždaiSkaidriajame kibo lynai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Savaitgalį žvejai merkė meškeres į Skaidrųjį karjerą ir žvejojo lynus. Susirinkę popietę, žvejai lynus viliojo visą naktį, o varžybų rezultatus sužinojo kitą rytą.

Varžybas antrus metus iš eilės organizavo  Gargždų mėgėjiškos ir sportinės žūklės klubas „Pyla“.

24 komandos po du žvejus kiekvienoje, net  16  valandų savo masalais, jaukais ir meškerėmis stengėsi pagauti lyną – auksaspalvę, išvaizdžią žuvį. Į Skaidriojo karjero vandenį krito ne vienas kilogramas pašarų.

Varžybose galėjo dalyvauti visi žvejai, turintys galiojantį žvejo bilietą mėgėjiškai žūklei. Gaudyti galima buvo tiek dugnine, tiek plūdine meškere pasirinktinai. Komanda vienu metu galėjo būti užmetus ne daugiau nei 4 meškeres. Viena meškerė galėjo turėti ne daugiau kaip vieną kabliuką.

Ryte varžybas organizavusiems „Pylos“ klubo nariams teko sverti pagautą žuvį ir išsiaiškinti, kuris gi žvejys buvo laimingiausias.

Buvo sveriami tik gyvi, dar žvejų skiaurėse spurdantys lynai.

Nugalėtojais pripažinti gargždiškiai. Pasirodė, kad pagavę 12 lynų geriausia tapo Adomo Dapkevičiaus ir jo dėdės Remigijaus Dapkevičiaus komanda. Nugalėtojų laimikis svėrė 6,434 kilogramo. Antri liko Stanislovas Klenauskas ir Marius Jakavičius. Jų sugauti lynai svėrė 3,124 kilogramo. Trečioje vietoje liko taip pat gargždiškiai Raimundas Jocys ir Vygandas Jokubauskas. Jie sugavo 2,662 kg lynų laimikį.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti mero taurėmis, medaliais, diplomais ir piniginiais prizais iš mero asmeninių reprezentacinių lėšų.

 

Stasio Gulbino fotoreportažas iš varžybų: 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 255 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,