Mano GargždaiProtų kovose – „Vaivorykštės“ gimnazistų sėkmė

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Vasario 27 dieną Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleiviai – Emilija Ilginytė (IIIc), Justas Kundrotas (IIIc), Gintarė Lamsodytė (IIIe), Marija Stalmokaitė (IIIe), Aušrinė Tverskytė (IVd) ir Haroldas Žalūda (IIId) – globojami gimnazijos lituanisčių Zofijos Vaitkuvienės ir Nerijos Valinčienės, dalyvavo protų mūšyje „Lietuvių kalba ir istorija: kelionė šimtmečiais. Nuo antikos iki mūsų dienų“.

 

Renginys vyko Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešojoje bibliotekoje, kur minimos Lietuvių kalbos dienos.

Protų mūšis buvo sudarytas iš šešių turų: mokiniai pasinėrė į skirtingų epochų laikotarpius, prisiminė antikinius posakius, žymias literatūros asmenybes bei perskaitytas knygas.

Paskutiniame ture kovėsi komandų kapitonai, kuriems buvo užduotas suktas klausimas, o atsakymas slypėjo juodoje dėžėje. Pasibaigus protų mūšiui ir susumavus balus, paaiškėjo, kad pirmoji vieta bei nugalėtojų titulas atiteko „Vaivorykštės“ gimnazistams.

Vėliau visi mokiniai buvo pakviesti sudalyvauti „Kahoot“ žaidime, kur 25 klausimų sesijoje kiekvienas individualiai pasitikrino savo žinias. Ir šį kartą pirmoji vieta pradžiugino gimnazistę Emiliją Ilginytę (IIIc).

Renginio organizatoriai – Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešoji biblioteka ir Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija – pasistengė ne tik originaliau paminėti lietuvių kalbos dienas, bet ir sumaniau organizavo lietuvių kalbos ir literatūros žinių pasitikrinimą!

 

Organizatorių nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 256 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,