Mano GargždaiVelykų sekmadienį Klaipėdos apskrities postuose patikrinta 4 500 automobilių

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Velykų sekmadienį 34-iuose Klaipėdos apskrities patikros postuose pareigūnai patikrino apie 4 500 automobilių, iš jų 326, vairuotojams nepateikus įtikinamos priežasties, nebuvo įleisti į norimus miestus ar miestelius.

 

Į uostamiestį nepateko 181 automobilis, ties Palangos postais teko apsisukti 34 vairuotojams. Velykų dieną apskrities postuose budėję policininkai surašė 52 protokolus už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 14 iš jų surašyti įvažiuojantiems į Palangą. Palangos poste taip pat sulaikytas ir vienas ieškomas asmuo nevykdęs teismo sprendimo. Nustatyti ir šeši neblaivūs vairuotojai – du iš jų Plungės rajone, vienas Priekulėje ir trys Klaipėdos m.

Vienas pilietis sustabdytas Klaipėdos poste matyt buvo rimtai nusiteikęs švęsti Velykas – automobilio salone vežėsi dėžę sidro. Matyt ir ragavo iškart – į alkoholio matuoklį pūstelėjo 0,87 prom., tad metams neteko teisės vairuoti ir gavo 800 Eur baudą.

Už karantino taisyklių nesilaikymą sekmadienį surašyti šeši protokolai pagal ANK 45 str. Tačiau postuose ir viešose erdvėse kartu su šauliais bei Viešojo saugumo tarnybos pareigūnais budėję policininkai pastebėjo, jog privalomas kaukes dėvėjo kone visi piliečiai, o kaukių neturintiems jos buvo padovanotos.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 93 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,