Mano Gargždai„Drive-in“ kinas – ir Gargžduose

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Kino teatro „Minija“ nuotr. Kino teatro „Minija“ nuotr.

Pasiilgusiesiems laisvalaikio pramogų ir kino filmų – džiugi žinia. Jau šią savaitę Gargžduose startuos vienintelis „Drive-in“ kinas Vakarų regione.

 

Saugiai ir neišlipus iš automobilio filmus bus galima žiūrėti Gargžduose, Gamyklos g. 4. Žiūrovų laukia gausus kino filmų, tinkamų įvairaus amžiaus auditorijai, pasirinkimas.

Pirmasis kino seansas – jau šį penktadienį, 14 val. Pamatyti visą repertuarą ir įsigyti bilietą galima Gargždų kino teatro „Minija“ interneto svetainėje gargzdukinas.lt, renginio vietoje bilietais nebus prekiaujama. Bilietų kaina – nuo 10 iki 12 eurų už automobilį.

Siekiant užtikrinti saugumą stebėti filmus bus galima tik iš automobilio, su kuriuo atvyksite, išlipti – griežtai draudžiama. Viename automobilyje gali būti ne daugiau kaip du žiūrovai, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Žinoma, svarbu nepamiršti ir asmens higienos taisyklių, kosėjimo bei čiaudėjimo etiketo, taip pat nevykti į lauko kiną, jei pasireiškė ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai. Nerekomenduojama dalyvauti ir 60 metų amžiaus bei vyresniems, taip pat lėtinėmis ligomis sergantiems asmenims.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 396 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,