Salės futbolo taurės finale gargždiškiai pralaimėjo po baudinių serijos

"Gargždų pramogos - taškas" komanda (M. Bieliausko nuotr.) "Gargždų pramogos - taškas" komanda (M. Bieliausko nuotr.)

Penktadienio vakarą Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų finalo rungtynėmis baigėsi 2013-2014 metų salės futbolo sezonas. Finale žaidusios „Nauticos“ ir „Gargždų Pramogos-Taškas“ komandos susirinkusiems žiūrovams suteikė progą pasigėrėti atkaklia ir permaininga kova, kurios finale viską nulėmė 6 metrų baudinių serija.

Rungtynių pradžia priklausė „Nauticos“ komandai, kurios gretose žaidžiantys Ilja ir Gleb Solovjovai per pirmas septynias minutes įmušė po įvartį ir „Nautica“ įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0). Su startiniu jauduliu apsipratusi „GP-Taško“ komanda nuo pirmojo kėlinio vidurio sugebėjo stabilizuoti žaidimą, o po Giedriaus Ratkaus įvarčio (2:1) ir įgijo didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Dar atkakliau puolime „GP-Taškas“ rungtyniavo nuo pat antrojo kėlinio pradžios ir per pirmas dešimt kėlinio minučių Mindaugo Jonelio įvarčiu ne tik išlygino rezultatą, bet ir Edvino Bračkaus tiksliu smūgiu iš aikštės krašto išsiveržė į

priekį (3:2). Tiesa, susitelkusi „Nautica“ varžovams leido pirmauti vos vieną minutę ir Nerijaus Jurkaičio įvarčiu greitai atstatė pusiausvyrą (3:3). Vis labiau puolime įsižaidusi „GP-Taško“ komanda gan greitai pasinaudojo dar viena spraga „Nauticos“ gynyboje ir antruoju Edvino Bračkaus įvarčiu antrąkart buvo išsiveržusi į priekį (4:3). Per keletą minučių „Nautica“ gelbėjo Glebo Solovjovo antrasis įvartis šiose rungtynėse ir likus žaisti kiek daugiau nei šešias minutes rezultatas dar kartą tapo lygus (4:4). Likusį rungtynių laiką nei viena komanda nepuolė per daug rizikuoti ir rezultatas išliko lygus iki pat finalinio teisėjų švilpuko. Tad Taurės varžybų nugalėtojas paaiškėjo tik po 6 metrų baudinių serijos. Šiose rungtynėse „Nauticos“ vartus gynęs Edmundas Gaigalas baudinių serijoje pateikė varžovams „siurprizą“ atremdamas visus tris baudinius, o po dviejų tikslių komandos draugų baudinių, pats Edmundas Gaigalas trečiuoju tiksliu „Nauticos“ baudiniu nulėmė finalo nugalėtoją (3:0).

Geriausiu finalo žaidėju išrinktas – Edmundas Gaigalas („Nautica“). Rezultatyviausias Taurės varžybų žaidėjas – Martynas Baranauskas („GP-Taškas“) – 11 įvarčių.

"Nautica" - "Gargždų pramogos-taškas" 4:4 (2:1) (b.s. – 3:0) sudėtis: D.Ūselis, G.Ratkus, M.Jonelys, E.Bračkus, V.Norvilas, A.Montrimas, M.Baranauskas, M.Mickus, R.Uosis, I.Šakys.

Įvarčiai: 16' G.Ratkus, 31' M.Jonelys, 35 ir 38' E.Bračkus