Mano GargždaiTrumpiausią naktį – renginių fiesta rajone (programa)

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi M. Barbieri nuotr. Asociatyvi M. Barbieri nuotr.

Birželio 24 d., kaip įprasta, minėsime Rasų šventę ir Jonines. Pateikiame informaciją, kokios šventės šia proga vyks Klaipėdos rajone.

 

Startą renginiams duos mažoji kultūros sostinė Veiviržėnai – 21 d. pakvies visus į kantri muzikos festivalį, kur atvykusiųjų lauks koncertas ir pramogos. Plačiau skaitykite čia.

 

Gargžduose birželio 23 d. 20 val. minėsime Rasų šventę. Ji vyks mažajame Minijos slėnyje.

„Senoji lietuvių vasaros saulėgrįžos šventė kviečia jus grįžti į gamtą ir su pagarba žiūrėti į ją taip, kaip tai darė mūsų protėviai dar XIV a. Nesibaigiantis dienos ir nakties – Brėkštos ir Gailos konfliktas, apvalanti laužo liepsna, naktinės maudynės, šimtamečiai burtai ir ritualai nukels jus į paslaptingą ir magišką mūsų protėvių pasaulį, kuomet šventės buvo suprantamos kitaip. Ateikite ne pažiūrėti, o būti šventės dalimi ir priimti gamtos dovanas dosniai dalinamas Rasos naktį!“, – kviečia Gargždų kultūros centras.

 

Birželio 23 d. magišką vakarą praleisti gamtoje kvies ir Kretingalės kultūros centras – „Joniškos Rasos“ prasidės 18 val. Programoje: Plikių mėgėjų teatro „Ciongs“ spektaklis „Čia šnekam – čia paliekam“; (rež. Albina Buntinienė), Agnė Dragūnaitė su Tibeto varpu, Girkalių folkloro ansamblis „Žiogupis“, Kretingalės vyrų kapela „Grajus“.

 

Intensyvus pasiruošimas Joninių šventei jau dabar vyksta Jakuose. Čia šventinę dieną (birželio 23) nuo 20 val. vilios koncertas, smagūs žaidimai bei Joninių futbolo turnyras.

 

Švęsti „VėJonines“ kviečia ir Svencelė. Plačiau apie renginį skaitykite čia.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 479 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,