Mano GargždaiRekomenduojama ir toliau dezinfekuoti laiptines

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija panaikino kovo 23-iosios sprendimą, kuriuo daugiabučių administratoriai, bendrijos ir jungtinės veiklos sutartimi įgalioti asmenys privalėjo pastatuose užtikrinti laiptinių dezinfekciją.

 

Kadangi šalyje ir toliau dėl COVID-19 yra paskelbta ekstremali situacija, Sveikatos apsaugos ministerija ir toliau rekomenduoja laikytis saugumo reikalavimų.

Vyriausybei kovo 16-ą dieną šalyje paskelbus karantiną, imtasi nemažai priemonių, kad būtų suvaldyta koronaviruso keliama grėsmė. Viena iš tokių priemonių – daugiabučių namų laiptinių dezinfekcija. Sveikatos apsaugos ministerija buvo išplatinusi rekomendacijas, kaip valyti laiptines, kad būtų sumažinta užsikrėtimo galimybė.

Klaipėdos rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centras vadovaudamasis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis, kovo 23-ią dieną priėmė sprendimą, kuriuo gyvenamųjų namų bendrijoms, daugiabučių namų bendro naudojimo objektų administratoriams ir jungtinės veiklos sutartimi įgaliotiems asmenims pavesta užtikrinti laiptinių dezinfekciją pagal visus reikalavimus.

Šiandien šis Ekstremalių situacijų operacijų centro sprendimas buvo atšauktas, nes karantinas baigėsi. Šalyje vis dar paskelbta ekstremali padėtis, todėl Sveikatos apsaugos ministerija ir toliau rekomenduoja laikytis visų saugumo reikalavimų.

O bendrojo naudojimo objektų valdytojams išlieka prievolė tinkamai rūpintis statiniais ir jų sanitarine būkle, atlikti sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinančius darbus, organizuoti ir atlikti pagal atsakingų institucijų rekomendacijas ar nurodymus, paskelbus šalyje ekstremalią situaciją.

 

Užsakymo nr. SAV 06-23

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 619 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,