Mano GargždaiJubiliejinėje Minijos žemupio regatoje netrūko azarto ir teigiamų emocijų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono TIC nuotr. Klaipėdos rajono TIC nuotr.

Rugpjūčio 1–2 d., jubiliejinį – 15-ąjį – kartą Minijoje šurmuliavo Minijos žemupio regata. Ši regata kasmet suburia ne tik Klaipėdos rajono, bet ir kitų Lietuvos miestų bei rajonų irkluotojus bei vandens turizmo mėgėjus, šeimas su vaikais ir net augintiniais.

 

Šiemet į regatą užsiregistravo 132 dalyviai, o 19 komandų varžėsi dviviečių, vienviečių, kanojų ir katamaranų vandens turistinio ralio kategorijose. Regatoje jėgas išbandė ir Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas kartu su Administracijos direktoriumi Artūru Bogdanovu.

Po sveikinimų žodžių ir plaukimo instruktažo visi regatos dalyviai autobusais buvo nuvežti į starto vietą. Šiais metais Minijos žemupio regatos dalyviai plaukė nuo Gerduvėnuose įsikūrusios Baidarių centro stovyklavietės iki Šernuose esančios N. Giniotienės turistinės stovyklos.

Visi regatos dalyviai sėkmingai įveikė apie 17 km trasą. Plaukimą paįvairino ir daug emocijų sukėlė plaukimas per pylą bei upės slenksčius. Nuovargiui numalšinti plaukusieji buvo pakviesti regatos troškinio. Vakare dalyviai linksminosi diskotekoje, o vakarą vainikavo jubiliejinės 15-osios regatos tortas ir fejerverkai.

Antrąją regatos dieną dalyviai rungėsi sportinėse rungtyse, kurias organizavo Klaipėdos rajono sporto centro teisėjai. Dalyviai turėjo puikią galimybę išmėginti savo rankų taiklumą smiginio rungtyje. Ypač daug gerų emocijų sukėlė jau tradicija tapusi žvejo bato mėtymo rungtis ir tinklinis.

Minijos žemupio regatą vainikavo vandens turistinio ralio ir antrosios dienos varžybų apdovanojimai. Susumavus bendrus komandų plaukimo laikus, šiais metais dviviečių baidarių kategorijoje greičiausiai atplaukė ir Mero taurę laimėjo pats Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir Artūras Bogdanovas.

Tačiau meras atsisakė taurės ir ją perleido pirmos vietos nugalėtojams – „Active Trips“ komandai. Antrąją vietą užėmė „Bruklinas“, o trečiąją – „JPS“.

 

Mero taurė perleista „Active Trips“ komandai. TIC nuotr.

 

Vienviečių baidarių kategorijoje greičiausias buvo Vitalikas Čerkovskis, antrąją vietą užėmė Andrius Kaulius. Šiemet regatos dalyviai plaukė ir šešiaviečiais katamaranais, pirmąją vietą iškovojo „Kredito Unija 2“, antrąją – „Kredito Unija“, o trečiąją – komanda „Bruklinas“.

Vandens turistiniame ralyje varžėsi dvi kanojos, pirmoji vieta atiteko komandai „Patriotai“, o antroji – „Optimistams“.

Apdovanoti ir antrosios dienos varžybų prizininkai. Šiais metais Sporto centro organizuotose rungtyse buvo apdovanoti tik pirmųjų vietų laimėtojai. Tinklinio varžybose geriausiai pasirodė komanda „Rankos barankos“. Smiginio rungtyje taikliausias buvo Virginijus Dirvonskis, o žvejo batą toliausiai numetė Žydrūnas Taroza.

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras dėkoja visiems prisidėjusiems prie Minijos žemupio regatos organizavimo – Klaipėdos rajono savivaldybei, Klaipėdos rajono sporto centrui, Baidarių centrui, N. Giniotienės turistinei stovyklai. Ypatingai dėkojame sodybos „Prie šaltinio“ savininkui Gintautui Rusteikai, kuris kartu su komanda padėjo saugiai perkelti per pylą katamaranus ir kanojas.

 

TIC nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 143 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,