Mano GargždaiLietus nesutrukdė siekti rekordo

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Ingridos Simonavičienės/VE.lt nuotr. Ingridos Simonavičienės/VE.lt nuotr.

Šeštadienį Klaipėdos rajone, prie Eketės piliakalnio, vyko jau aštuntasis Tradicinių lietuvių liaudies žaidimų čempionatas.

 

Sykį dėl koronaviruso ir karantino nukeltam renginiui nesutrukdė nė lietingas oras – pasak organizatorių, svarbiausia yra tinkama apranga ir gera nuotaika. Dėl karantino ir esamos ekstremalios padėties šiais metais atsisakyta komandinių rungčių. Tačiau Klaipėdos rajono bendruomenės buvo pakviestos dalyvauti kitose rungtyse ir padėti siekti unikalaus Lietuvos rekordo – ilgiausio šokinėjimo vienu kojūku.

Tradicinių lietuvių liaudies žaidimų čempionato sumanytojas ir siela Jonas Kavaliauskas pasakojo, kad iš dvylikos dalyvių ilgiausiai ant kojūko išsilaikė Aurimas Šapalas iš Gindulių. Jam buvo įteiktas rėmėjų įsteigtas 100 eurų piniginis prizas, pereinamasis Sendvario seniūnijos prizas, diplomas ir medalis. Prizais apdovanoti ir Mantas Vengalis (Tauralaukis), Tadas Pocius (Radailiai), Ugnius Bogužas (Slengiai).

„Lietus nesutrukdė ir čempionatas įvyko“, – šypsojosi J. Kavaliauskas.

Šventės dalyvius linksmino folkloro ansamblis „Žaisa“ iš Kauno, grupė „Baltos varnos“ iš Vilniaus, ansamblis „Jonis“ iš Šiaulių ir atlikėjas Ričardas Banys iš Gindulių.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 87 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,