Mano GargždaiAtnaujinamos ekskursijos į Kariliono bokštą

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
KKS nuotr. KKS nuotr.

Kai praėjusių metų rudenį iškilo dilema dėl Klaipėdos centrinio pašto rūmų ateities, buvo sustabdytos ir ekskursijos į Kariliono bokštą, esantį pašto rūmuose.

 

Visus metus jame nesigirdėjo ekskursantų klegesio. Tačiau nuo šių metų spalio mėnesio visiems smalsuoliams ir vėl galima pakilti į bokšto varpinę ir iš arti išvysti net 5 tonas sveriančių varpų rinkinį.

Kariliono bokšto durys atsivėrė ir kviečia užsukti pažinčiai su daugiau nei tris dešimtmečius profesionaliai valdančiais instrumentą karilionininkais Stanislovu Žilevičiumi ir Kęstučiu Kačinsku.

Visiems, kuriems smalsu iš arčiau susipažinti su instrumentu, karilionininkai papasakos galingo miesto balso istoriją. Bilieto kaina suaugusiajam – 3 eurai, vaikui – 1,5 euro. (Dėl ekskursijų teirautis tel. + 370 620 64 151.)

Visą vasarą kariliono koncertai iš bokšto džiugino miestelėnus ir svečius penktadienį, šeštadienį ir švenčių dienomis 18 valandą. Nuo lapkričio mėnesio koncertai pasitiks anksčiau – 17 valandą.

Trisdešimties minučių trukmės koncertus iš Kariliono bokšto (Liepų g. 16, Klaipėda) atliks karilionininkai K. Kačinskas ir S. Žilevičius.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 97 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,