Mano GargždaiBalsuokime už Rasą: palaikymą reiškia ir vietiniai, ir žinomi žmonės

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
R. Petrauskienę palaiko ir vietiniai, ir žinomi žmonės. Su I. Šimonyte bei R. Lukošiumi (viršuje). Apačioje – Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Justas Ruškys. Feisbuko nuotr. R. Petrauskienę palaiko ir vietiniai, ir žinomi žmonės. Su I. Šimonyte bei R. Lukošiumi (viršuje). Apačioje – Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Justas Ruškys. Feisbuko nuotr.

Spalio 25-oji – diena, kai sužinosime, kuriam kandidatui Gargždų vienmandatėje rinkimų apygardoje bus patikėta vieta į Seimą. Savo pasitikėjimą ir tikėjimą TS-LKD kandidate Rasa Petrauskiene socialinėje erdvėje išreiškė būrys žmonių.

 

Ingrida Šimonytė: „Ką galvoju, klausia manęs FB?

Galvoju apie Gargždų vienmandatę. Kurios rinkėjus raginu II ture tvirtai palaikyti Rasą Petrauskienę. Raginu visus, kieno giminės ar draugai balsuoja toje apygardoje, paraginti juos padaryti tą patį.

Agituočiau už Rasą ir kitokiomis aplinkybėmis. Agitavau jau praėjusiuose rinkimuose. Nes pažįstu ir pasitikiu.

Bet šiomis aplinkybėmis palaikau ją itin karštai. Kadangi jos konkurentas vienmandatėje yra žmogus, be kurio Seime būtų daug mažiau nuodo. Žmogus be moralės nuolat pamokslaujantis apie moralę kitiems. Žmogus žeminantis kitus, o pats klijuojantis snarglius ant palangės. Žmogus, kurio pavardės jokia partija nedrįso įsirašyti į savo sąrašus, nes gėda. Žmogus, kuris tiesiog yra visiškas tinginys ir nieko apart ambrijimo apie konservatorius į temą ir ne į temą (dažniausiai, deja, ne į temą) nenorintis daryti. Žmogus, kuris yra vaikščiojanti rietena, kurių Seime nenori matyti žmonės. Rietena, nes ne oponentas, turintis savo vertybes ir įsitikinimus ir jas ginantis, o tiesiog rėksnys, kiekvieną kartą, kai tik gali parodyti kameros, deklamuojantis tą patį tekstą su menkais pakeitimais.

Raginu palaikyti Rasą, padėti skleidžiant apie ją žinią, o galinčius - ir prisidėti prie jos kampanijos. Prisidėti galite savanoriaudami ar finansiškai. Finansiškai galite prisidėti čia:

Rasa Petrauskienė

Šiaulių bankas Sąsk. Nr. LT097180500488724219

Paskirtis: auka rinkimams

Linkiu išririnkti darbštų ir noriai besimokantį, draugišką ir atidų žmogų - Rasą Petrauskienę. Kvailų kivirčų Seime tikrai bus mažiau, nei yra, kai jo darbą jaukia sau vietos neatrandantis kamerų dėmesio ištroškęs veikėjas.“

 

Viktorija Čmilytė-Nielsen:

„Leiskime Gargždams pasijusti gerai.

Aš tikiu, kad P. Gražulis turi nuoširdžių gerbėjų, kitaip nebūtų patekęs į antrą turą. Tačiau taip pat tikiu, kad jo simpatikų yra mažuma, nes Petras šiame mieste jau patyrė pralaimėjimų.

Aš – už garbingą politiką. O šis žodžių derinys man su P. Gražuliu neturi nieko bendro. Tiesa, jis ir su politika bendro nedaug beturi. Tai, ką Petras darė Seime, galite vadinti kuo tik norite, bet tai – ne politika. Tam, kad tiksliau apibūdinti jo veiklą, reikėtų vartoti stiprius epitetus, o to daryti nenoriu. Todėl tiesiog kviečiu antrame ture palaikyti puikią kandidatę - Rasą Petrauskienę.

Rinkėjai jau gerokai pakeitė Seimo veidą savo pasirinkimais pirmame ture. Gargždiečiai turi galimybę žengti dar vieną žingsnį Seimo kokybės gerinimo link.“

 

Ingrida Valinskienė:

 

 

Justas Ruškys:

„Sveiki gargždiškiai ir rajono gyventojai.Vakar baigėsi išankstinis balsavimas, šiandien paskutinė diena agituoti. Šia proga ir pasinaudosiu. Tikriausiai nieko keisto, jog mano balsas keliauja Rasa Petrauskienė. Prašau ir Jūsų paramos Rasai, o čia pateikiu keletą motyvų kodėl?

1. Gargždai ir Klaipėdos rajonas keičiasi kasdien, tvarkomės, projektuojame, remontuojame naujus plotus, todėl judame į priekį, keičiame rajoną, keičiamės ir mes. Rajono šūkis ATVERIAME HORIZONTUS. Iš likusių dviejų kandidatų tik Rasa Petrauskienė horizontus atveria ir juda į priekį - į naują kokybę, tuo tarpu kitas ne tik naujų horizontų neatveria, bet užveria ir jau atvertus, stengiasi žlugdyti pradėtą ir nenori pats nieko pradėti.

2. Tikiu, kad dabar didesnius šansus suformuoti valdančiąją koaliciją turi centro dešinės partijos. Todėl mums BŪTINAS žmogus iš būsimos valdančios daugumos. Žmogus, į kurį kreipiantis pagalbos dėl projektų, finansavimo pritraukimo JIS galės padėti Klaipėdos rajonui. Šiuo atveju tas Žmogus – Rasa Petrauskienė. Išrinkę kitą kandidatà, tokių galimybių mes neturėsime.

2016 m. Klaipėdos rajono gyventojai parodė principinę poziciją ir susivienijo neleisdami į Seimą patekti asmeniui (tačiau pateko per partijos sąrašus), kuriam net keletą kartų grėsė imuniteto praradimas, kuris balsuoja prieš abortų legalumą, bet pats siūlė jį daryti, sukuria nebūtas istorijas ir jas pateikia kaip faktą. Nieko nėra blogiau nei DVIVEIDIŠKUMAS (ir čia tik keletas pavyzdžių).

Mes norime judėti į priekį ar grįžti į praeitį, mes norime keisti ar norime stoviniuoti vietoje, mes norime inicijuoti ir pradėti darbus ar stengtis drausti ir bet kokia kaina juos žlugdyti.

Rasa Petrauskienė sėkmingų rinkimų ir tikiuosi 1dienį visi prabus laimingi.

 

 

 

Audronė Balnionienė:

„#seimas2020. Antrasis rinkimų turas.

Būtinai eikite ir balsuokite.

Aš UŽ Rasa Petrauskienė.

Tikiu, kad žmogus, kuris žino lūkesčius ir problemas, jaučia atsakomybę, atsakingai ir tinkamai atstovaus Klaipėdos rajono interesus.

Rinkime atsakingai. TODĖL šį kartą renkuosi Rasą Petrauskienę !“

 

Agnė Bilotaitė: Labai džiaugiuosi, kad Seimo rinkimų II ture dalyvauja visas būrys Vakarų regiono kandidatų: Rasa Petrauskienė, Jonas Gudauskas, Sandra Tamašauskienė, Jurgis Razma, Juozas Mažeika, Lina Rimkienė, Daivaras Rybakovas, Mindaugas Skritulskas.

Visus pažįstu, su visais kartu daug dirbome, tad žinau, kad šiais žmonėmis galima pasitikėti. Tai tikri regionų lyderiai, sukaupę daug patirties savivaldoje, kai kurie ir Seime, puikiai išmanantys vietos gyventojų rūpesčius, turintys idėjų ir drąsiai prisiimantys atsakomybę.

Vakarų Lietuvos regionas tiek geografiniu, tiek ekonominiu ir kultūriniu požiūriu yra išskirtinis ir unikalus. Tam, kad realizuotume jo milžinišką potencialą, pagerintume sąlygas čia gyvenantiems ir atvykstantiems, greičiau ir efektyviau spręstume šio krašto problemas, turime suvienyti jėgas ir suremti pečius. O pirmiausiai – balsuoti už TS-LKD kandidatus II ture! Stiprūs lyderiai – stipri Vyriausybė – stipri Lietuva!“

 

 

Erikas Cchovrebovas: Jau beveik metai praėjo nuo prieš funkcionierių savivalę surengto dziudo sportininkų protesto „Sportininkų ir trenerių teisės; Demokratija; Skaidrumas“.

Tik kelių sportui neabejingų žmonių dėka į sportininkų bėdas sureagavo valdžios atstovai. Sureagavo, bet ar padėjo – NE. Mums reikia tokios politikos, kuri MATO MUS. Ačiū, Rasa Petrauskiene, už mūsų palaikymą tada, prieš metus, dabar MES PALAIKOME JUS.“

 

Virgilijus Alekna:

Gediminas Anužis: „5 dalykai dėl ko verta balsuoti už Rasą:1. Rasa yra profesionali politikė, pats ją, kaip aktyvią politikę, pažįstu nuo 2009 metų (nuotrauka iš anų laikų);

2. Puikiai išmano bendruomenių klausimus (bendruomenės „Smilgynai ir kaimynai“ ilgametė pirmininkė);

3. Puikiai išmano rajono reikalus – buvusi Tarybos narė, administracijos direktoriaus pavaduotoja;

4. Išmano verslo subtilybes – dirbusi įvairiose verslo įmonėse;

5. Turi patirties LR Seime, kaip Seimo narė.

...neįvardijau ir visų kitų privalumų – energija, greitis, orientacija į rezultatą, pakantumas ir t.t..

Sėkmės Rasa. Imk ir padaryk!“

 

Vytautas Pranevičius: „Sveiki bičiuliai! Visus raginu ateinantį savaitgalį balsuoti, už Rasą Petrauskienę! Rasą pažįstu jau labai senai. Nuosekliu ir sąžiningu darbu ji įrodė esanti aukšto lygio politikė, kuri puikiai atstovauja Klaipėdos rajono, bei visų Lietuvos gyventojų interesams! Už RASĄ!“

 

Aušra Gudauskienė: UŽ MOTERĮ-LYDERĘ. UŽ RASĄ.Džiugina ruduo... Net verdant neskanioms rinkiminėms kovoms Ir rinkimai, ir ruduo greit baigsis, o darbai tęsis ir Klaipėdos rajone, ir Seime. Mums visiems – sėkmingų darbų ir apgalvoto pasirinkimo spalio 25 d. Man apsispręsti paprasta – seniai atsakiau sau į klausimą, kokį matau rajono atstovą Seime. Aš tikiuosi lyderystės, darbų tęstinumo, sveikų sprendimų, rajono siekių palaikymo, o ne intrigų kūrimo. Kokio tikimės Seimo nario, tokį ir išsirinksime. Aš už moterį-lyderę. Už Rasą.“

 

 

Rasa Linkienė: Šie metai ypatingi proveržio metai ne tik šeimos nariams, bet ir Gargždams. Antrame ture mes balsuojame už Rasą Petrauskienę, nuolatos tobulėjančią, aiškią Lietuvos viziją turinčią, suprantančią seimo nario darbo svarbą ateities kartoms.“

 

Martynas Laučka: „Atsibuskime iš miego ir melo! NE #Gargzduliams! Suprantu šių rinkimų svarbą Klaipėdos rajone ir palaikau Rasą Petrauskienę.

Rasa seime tik metus, ji puoselėja Klaipėdos rajono interesus. Palaikykime naujos kartos politikę, nes mums svarbi Lietuvos vaikų ateitis – sporto infrastuktūra Klaipėdos r.

Ištarkime Ne „EX nariui“, kuriam reikalingas tik mandatas dėl neliečiamybės. Žmogui, kuris garsus ne savo darbais Klaipėdos r., o tik meilės reikalais bei cirku televizijoje.

Priekuliškiai, dituviškiai, gargždiškiai ir Klaipėdos rajono gyventojai, mes galime tai pakeisti ir viskas priklauso tik nuo mūsų!

Spalio 25 dieną, sekmadienį, ateikime į rinkimus ir balsuokime už protingą, darbščią ir atsakingą moterį –

Rasą Petrauskienę

Atiduodami balsą už ją, Jūs ne tik turėsite patikimą atstovę Seime, bet ir nuimsite amžiną prakeiksmą nuo Gargždų, o atvykusiems svečiams galėsite drąsiai ir išdidžiai pasakyti, kad pažadukai Seime yra praeitis!“

 

Benediktas Vanagas:

Inga Šakinienė Anulytė: „Mūsų šeima už Rasą Petrauskienę!!!Rasą pažįstu daugiau nei 10 metų, susipažinome visuomeninėje, politinėje aplinkoje. Visus šiuos draugystės, visuomeninės veiklos, pasiruošimo rinkimams metus, mačiau, kokia Rasa tarp žmonių, tarp darbų ir atsakomybių, šeimos, draugų, kolegų rate.

Itin aukštai vertinu jos atsidavimą Klaipėdos rajonui ir jo gyventojams. Rasa taktiška ir energinga, komunikabili ir išmintinga, profesionali ir etiška, laikosi duoto žodžio, rūpinasi. Ji už skaidrią ir progresyvią politiką, o tai yra šviesesnis rytojus.

Gerbiu kiekvieno rajono rinkėjo nuomonę. Kiek mažiau nei 20 metų turiu teisę balsuoti. Per visus rinkimus nė karto nebalsavau už Petrą ir nė karto nesuabejojau savo pasirinkimu. Nepalaikau tokio pigaus tipo vyrų, iškeliančių savo orumą, menkinančių moters prigimtį.

Neatlygintina politine reklama siekiu: PIRMA, išjudinti rajono gyventojus ir aktyviai dalyvauti rinkimuose; ANTRA, rinktis balsuoti už Rasą Petrauskienę!“

 

Vytautė Račkauskaitė: „Račkauskų šeima balsuoja už Rasą Petrauskienę! Mums rūpi mūsų vaikų ir anūkų ateitis. Žiūrime į ateitį, todėl ir visus kitus kviečiame savo balsus dalinti atsakingai, nebūkit perkami ir paperkami. Kartu mes kuriame savo rytojų!“

 

Milda Šeškevičienė: „Mieli draugai, mokytojai, klasiokai, kaimynai, kolegos ir visi pažįstami. Žinau, kad esate protingi ir sąmoningi, bet prašau nebūti pasyviems šį sekmadienį. Gargždų vardas skamba visoje Lietuvoje ir mes visi norime, kad jis skambėtų teigiamais ir gražiais atsiliepimais. Už Rasą Petrauskienę.“

 

Mindaugas Šunokas: „Šią savaitę visi tik ir tekalba apie Rasos ir Petro rinkiminę kovą.Galbūt tiems, kurie pripratę baimintis ir atsitraukti, ji nereiškia nieko.Girdėjau žmones kalbant, kad jiems rinkimai nerūpi ir nieko čia nepakeisi.To negali būti, mes patys kuriame savo ateitį!

Gargždiškiai ir Klaipėdos rajono gyventojai, Jūs galite tai pakeisti ir viskas priklauso tik nuo Jūsų!

Spalio 25 dieną, sekmadienį, ateikite į rinkimus ir balsuokite už protingą, darbščią ir atsakingąmoterį – Rasą Petrauskienę. Atiduodami balsą už ją, Jūs ne tik turėsite patikimą atstovę Seime,bet ir nuimsite amžiną prakeiksmą nuo Gargždų, o atvykusiems svečiams galėsite drąsiai irišdidžiai pasakyti, kad pažadukai Seime yra praeitis!“

 

 

Vaclovas Macijauskas:

 

Remigijus Žiogas: „Aš kviečiu savo draugus ir ne tik juos – spalio 25 d. ateikite ir balsuokite už Rasą Petrauskienę.

Ne #Gargzduliams, o Gargždams duokime progą išsirinkti žmogų kuris vertina švarią ir skaidrią politiką! Gal paskaitys koks 10 gargždiškių, bet tikrai pažįstate, kas ten aplink gyvena! Paskambinkit savo močiutei, giminėms ir pasakykite, kad 25 d. ateitų ir balsuotų.

Nors babas gal užrakinkite, nes bus jau gavusios tušinukų ir kalendoriukų iš... Na supratote.“

 

 

Andrius Rimiškis: „Kviečiu visus aktyviai dalyvauti antrame rinkimų ture ir balsuoti už ateitį, perspektyvą, naujoves!!!Balsuokime už Rasą Petrauskienę.“

 

 

Stanislavas Savickis: „Čia ne šiaip simpatiška moteris.Tai paskutinė Lietuvos viltis atsikratyti Petro Gražulio! Viltis, kaip matote, tikrai graži, o Petriukas... Jau ketvirtį amžiaus sėdi Seime žmogus. 24 metai. Nežinau, kas labiau nuo proto nušokęs, ar pats Petras, ar tie, kas sugeba ji išrinkti. Kaip sakė klasikas:„P. Gražulį išrinktų, net jei girtas įvažiuotų į vaikų darželį su kilogramu „amfo“ ant galinės sėdynės ir lavonu bagažinėje. Maladiecas vyras!“

Gargždai, susiimkit!

 

Nerijus Galvanauskas:

 

Jonas Ohman:

Noriu šiandien trumpai bet aiškiai pasisakyti už vieną kandidatę, rinkimuose sėkmadienį. Tai - Rasa Petrauskienė, Gargžduose.

Teko su ja keliskart bendrauti, konkrečiais klausimas, susijusiais visu pirma su Ukraina, taip pat - kaip matome nuotraukoje - su padėtim Baltarusijoje.

Rasa yra atsakinga, konkreti ir apskritai labai sugebanti, moka įgyvendinti savo tikslus. Turi aiškią viziją, tiek kalbant apie vietovę, kur gyvena, tiek apie platesnius Lietuvos reikalus.

Jinai itin tinkama kandidatė, ne tik pagal savo partijos liniją bet taip pat gerokai plačiau žiūrint į politinį gyvenimą. Už ją balsuoti ne geda, ir jei politinės pažiūros būtų kiek kitokios.

Dar, apsukant monetą, kaip nemalonu bebūtų, noriu taip pat minėti varžovą, poną Gražulį, kuris, pagal mane yra visiškai netinkamas žmogus Lietuvos politikoje.

Jis aibę kartų, įvairiose vietose, rode savo netinkamumą. Tai žmogus kuris nemato ir neturi jokių konstruktyvių vizijų ar idėjų Lietuvai. Gražulis yra tiesiog "samdomas balsas", be jokių principų. Seniai metas jį atsikratyti, dabar atėjo galimybė tai daryti.

Balsuokite už Rasą, tai balsas už rimtį ir atsakomybę prieš Lietuvą

Ir, apskritai, balsuokite, bet kas, kuris turėjo reikalų su mūsų rytiniais kaimynais puikiai žino, kad gyva ir dinamiška demokratija yra mūsų šalies ateities pamatinė dalis.

Net pandos su tuo sutinka.

 

Kazys Starkevičius:

Gerbiamieji Gargždų apygardos rinkėjai,

artėja antrasis Seimo rinkimų turas, ir kviečiu Jus rimtai susimąstyti: ar balsą atiduosite naujos politikų kartos atstovei Rasai Petrauskienei, ar liksite tikėti 24 metus dalinamais pažadais ir tuščiomis viltimis.

Klaipėdos rajone yra daug visai bendruomenei svarbių problemų, ir ryžkitės jas spręsti kartu su Rasa, aiškiai apsibrėžę prioritetus. Ji – žodžio žmogus, matantis ir dabarties rūpesčius, ir ateities perspektyvą.

Spalio 25 dieną Jūsų balsas bus lemiamas. Drąsiai pasirinkime ir laimėsime.

Kazys Starkevičius, LR Seimo narys

p.s. Beje, dar 2019 metų Vyriausybės ataskaitą komentuodami žiniasklaidai (nuotraukos koliažas irgi seniai viešas) teisingai sakėme, kad žemės ūkis "valstiečių" vyriausybei mažiausiai rūpi.

 

Aurimas Mockus:

„Prisipažinkite ar jums taip yra buvę, kada pagalvoji apie tą žmogų ir po akimirkos likimas ima ir tave su juo suveda?

Man būvo ir jau ne kartą.

Gal tai ir nuskambės kaip politinė reklama, bet šiandien visai netikėtai užsukęs Gargžduose į restoraną "Lijo" pavakarieniauti (greičiausiai tai vienintelė padoresnė užeiga Gargžduose), ogi žiūriu kažkur matytas veidas kampe sėdi. Taip, taip, pasirodo čia ta pati Rasa Petrauskienė, kandidatė kuri į antrą rinkiminį turą išėjo kartu su Gargždų nesusipratimu - Gražuliu...

Nors tai buvo pirmas kartas kada Rasą mačiau iš taip arti, tikrai nepasididžiavau ir priėjęs prie jos palinkėjau jai sėkmės antrame ture.

Po vakarienės važiuoju ir galvoju, ar gali būti taip, kad Gargžduose pritrūks sveiko proto... nemanau! Mano manymu Rasa per metus laiko seime nuveikė 24 kartus daugiau, nei kad Petras per 24-is metus...

Važiavau iš Gargždų pro Dovilus, tad dar teko ir prie pat Jakų žiedo esančio ožio paminklo stabtelti, bet iš mašinos jau nebelipau, nuojauta kuždėjo, kad galiu dar ir kitą kandidatą čia sutikti...

Jei būčiau iš Gargždų, balsuočiau už Rasą be jokių kalbų!“

 

Reda Norkevičienė:

„Aš balsuosiu už Rasą Petrauskienę, nes ji savo darbais įrodė, kad jai rūpi ir paprasti žmonės, jų problemos. Sėkmės Rasai!!!“

 

 

Feliksas Žemgulys:

„Klaipėdos rajono žmonės, mėgstantys stalo tenisą ir žvejai, sekmadienį neužkibkime ant kabliuko????. Ateikite balsuoti ir savo balsą atiduokite Rasa Petrauskienė!“

 

Andrius Chranovskis:

„Daug kas klausia kur tie Gargždai, kas tai per mistinis miestas? Esu iš Gargždų ir tuo didžiuojuosi. Rimtai ???? Bet tik ne per rinkimus... ir akivaizdu kodėl. Kai nuvykstu ten ir klausiu: WTF? Žmonės man pasakoja legendas, kad Petras kiekvienam pensininkui atneša į namus gėlių per gimtadienį, kad išverda arbatos, duoda sausainių ir papasakoja visą teisybę apie tuos inteligentus... Bet šį kartą tikiu, kad viskas jau pasikeis. Tikiu, kad tų nesusipratėlių belikę mažai, o likę nebepamena kur pasas, gal jie jau neteko teisės balsuoti. Tikiu, kad visi tie faini gargždiškiai, kuriuos pažįstu, daugelį asmeniškai, kad jie supras, jog visa Lietuva su viltimi žiūri į juos ir jais tiki. Kad gargždiškiai iš tikro ir yra Lietuva. Todėl atsistos ir nueis ir pabalsuos už tą moteriškę, nors ji ir konservatorė. Tai garbės reikalas ???? Tikiu, kad taip ir bus!“

 

Paulius Venckus:

 

Pastaba: kalba neredaguota, redakcija už klaidas neatsako.

 

Politinė reklama bus apmokėta iš Rasos Petrauskienės rinkimų kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr. SR11-2020.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 305 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,