Mano GargždaiSavaitgalį keliuose – atlydys

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
AB „Kelių priežiūra“ nuotr. AB „Kelių priežiūra“ nuotr.

Prognozuojama, kad savaitgalį po šalį ilgą laiką sukausčiusių šalčių į Lietuvą atkeliauja šiltesni orai, o kartu su jais ir atlydys.

 

Šalyje vyraujanti pliusinė temperatūra, tirpstantis sniegas, kartu su rūku, šlapdriba, lietumi ir naktį susidarančiu plikledžiu galimai sudarys sudėtingas eismo sąlygas. AB „Kelių priežiūra“ perspėja vairuotojus, kad sąlygos keliuose gali pasikeisti staiga ir netikėtai.

„Atlydžio metu, tikėtina, susidarys didelis kiekis vandens keliuose – žiema sniego nepagailėjo, dabar jis ims tirpti. Vanduo užlies kelio nelygumus, duobes, kas kelia grėsmę vairuojant prarasti sąlytį su kelio danga. Siekdami sumažinti temperatūros pokyčio poveikį šalies eismui, kelius barstysime smėlio-druskos mišiniu, tokiu būdu sumažinsime galimybę susidaryti šlapiam arba labai slidžiam keliui, ypač įkalnėse ir nuokalnėse“, – sako „Kelių priežiūros“ atstovas Petras Džervus.

Pašnekovo teigimu, šiuo laikotarpiu vairuotojams rekomenduojama vengti nebūtinų kelionių, o kelyje išlaikyti maksimalų dėmesį.

Kelininkai pasiruošę artėjančiam žiemos pokyčiui, tačiau dėl staigios oro kaitos, prašo vairuotojų laikytis saugaus greičio ir atstumo nuo kitų mašinų, taip pat įsitikinti, kad automobilio padangos – ne vasarinės, nes tai gali sukelti didelį pavojų kelyje. Rekomenduojama važiuoti aukštesnio lygio keliais, esant sudėtingoms eismo sąlygoms skambinti 1871.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 169 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,