Mano GargždaiKovo 11-oji Klaipėdoje – su važiuotynėmis

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Virginijos Kesminės/VE.lt nuotr. Virginijos Kesminės/VE.lt nuotr.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną dauguma klaipėdiečių minėjo kaip ir Vasario 16-ąją – virtualiai, stebėdami renginių transliacijas. Tačiau dalis susibūrė ir vėliavomis papuoštų automobilių kolona važiavo per miestą, kviesdami švęsti.

 

Miestiečius vaizdo įraše sveikinęs Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas kvietė nepamiršti, kad 31 kartą švenčiama Kovo 11-oji yra šventė, kuri kiekvieno Lietuvos piliečio širdyje ir mintyse yra viena svarbiausių datų.

„Pernai gausybė žmonių su trispalvėmis Klaipėdos mieste šventė šią šventę ir džiaugėsi svarbia diena. Deja, šiais metais šventės pobūdis kitoks, nors jos turinys, svarba ne mažesnė“, ­– kalbėjo meras, raginęs saugoti ir puoselėti laisvę.

Daug dėmesio sulaukė spalvinga automobilių kolona, nusidriekusi per miestą. Į šventinį automobilių paradą visoje Lietuvoje kvietė VšĮ „Patriotiški lietuviai“. Klaipėdoje su trispalvėmis važiavo apie 200 automobilių iš Klaipėdos miesto ir rajono.

„Šiandien yra mūsų šventė, Nepriklausomybės atkūrimo šventė. Mums pavogė Velykas, Kalėdas, Naujuosius metus, bet nepavogė Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios“, – sakė viena renginio organizatorių Adelina Sabaliauskaitė.

Pasak jos, nors organizatoriai ir dalyviai vadinami maištininkais ar antivakseriais, bet susirinkę žmonės tiesiog nori švęsti valstybinę šventę, nepaisant įsitikinimų ir pažiūrų.

Kolona, lydima policijos ekipažų, nuo tarptautinės perkėlos važiavo miesto gatvėmis iki Kruizinių laivų terminalo. Važiuotynėse dalyvavo ne tik Klaipėdos miesto, bet ir Klaipėdos rajono gyventojai.

 

Virginijos Kesminės/VE.lt nuotr.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 541 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,