Mano GargždaiGargždų ugniagesiai skubėjo gelbėti karjere įlūžusio šuns: operaciją sunkino tamsa ir plonas ledas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotr. Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotr.

Pastaruoju metu ugniagesiams gan dažnai tenka vykti gelbėti upėse ar kituose vandens telkiniuose atsidūrusių šunų. Vakar vėlai vakare Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams teko gelbėti karjere įlūžusį šunį. Pranešimas buvo gautas 22.35 val.

 

„Mus pasitikę šeimininkai sakė, kad šuo nutrūko nuo pavadėlio, pabėgo ir negrįžta, tik girdisi jo cypimas, – pasakojo šios tarnybos skyrininkas Vidas Rasimavičius. – Jie įtarė, kad šuo galėjo įlūžti, nes ledas buvo labai plonas. Mes irgi išgirdome jo cypimą, bet kurioje jis vietoje jis yra, sunku buvo suprasti.“

Pasak skyrininko, ugniagesys gelbėtojas Mantas Prišmontas pradėjo šliuožti su gelbėjimo rogėmis, tačiau už 10 m pats įlūžo: „Mes jį partempėme atgal į krantą ir tuomet jis nusiyrė kitu keliu, nes karjeras apaugęs krūmais ir meldais, todėl sunku buvo prasibrauti su rogėmis, be to, buvo labai tamsu.“

Maždaug už 50 m ugniagesys pastebėjo įlūžusį šunį, įsikabinusį į eketės kraštą.

„Jis ištraukė šuniuką, tačiau šis jam krimstelėjo į abi rankas, sako, gerai dar, kad nosį spėjau atitraukti. Gyvūnas buvo labai išsigandęs ir sušalęs. Mes su ugniagesiu vairuotoju Vytautu Černiausku partempėme juos į krantą. Visa gelbėjimo operacija užtruko apie 13 minučių“, – pasakojo V. Rasimavičius.

Ugniagesiai skubėjo gelbėti šuniuko, nes supranta, koks jis svarbus šeimai.

„Kai perdavėme jį šeimininkams, šie tučtuojau įkėlė jį į mašiną ir išsivežė namo sušildyti. Šeimininkai labai džiaugėsi ir dėkojo mums. Mes irgi buvome laimingi, kad galėjome padėti, tačiau M  Prišmontą po gelbėjimo operacijos teko vežti į ligoninės priimamąjį apžiūrėti žaizdas ir pasiskiepyti nuo stabligės“, – sakė skyrininkas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 368 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,