Mano GargždaiMoterų A lyga 2021: auganti ir tobulėjanti „Banga“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
LFF nuotr. LFF nuotr.

Gargždų „Bangos“ merginos praėjusiame Lietuvos futbolo A lygos sezone užėmė ketvirtą vietą, į priekį užleidusios Šiaulių „Gintros-Universiteto“, MFA „Žalgirio“-MRU ir „Kauno Žalgirio“ komandas.

 

Neišnaudotos progos ir klaidos lygiose vietose atėmė galimybę tigrėms pakovoti dėl prizinės vietos. Šiemet jos pasiryžusios klaidų nebekartoti ir čempionate žengti žingsnį į priekį.

Lyginant su praėjusiu sezonu, „Banga“ sezoną pasitiks minimaliai pasikeitusi – šiemet komandai nebeatstovaus Dovilė Dockaitė ir Alina Špakovskaja, o jų stygių kompensuos praėjusiais metais įgyta patirtimi.

Dar vienas įdomus momentas – skirtingai nei absoliučiai daugumai komandų, „Bangai“ pasiruošimas, paveiktas COVID-19 pandemijos sukeltų ribojimų, net išėjo į naudą.

„Viskas atrodo neblogai. Nuo sausio mėnesio dirbame tiek su fizinio pasirengimo treneriu, tiek plušame aikštėje. Labai laukiame čempionato pradžios, kad galėtume įvertinti savo darbą. Taip jau išėjo, kad dėl COVID-19 apribojimų galėjome turėti visavertį pasiruošimą. Visos studentės grįžo namo, todėl ir ruoštis galėjome kartu. Lyginant su pasiruošimu 2020 metų sezonui, manau, kad šis praėjo kokybiškiau“, – sakė treneris Simonas Alsys.

Kaip ir kitos A lygos komandos, pasiruošimo etape „Banga“ dalyvavo LMFA Žiemos taurės turnyre. Jame per trejas rungtynes gargždiškės iškovojo vieną tašką. Anot trenerio, tai nieko nereiškia, nes ne taškai buvo pagrindinis tikslas.

„Rezultatų nesiekėme. Tikslas buvo suteikti šansą jaunosioms „Bangos“ auklėtinėms pasirodyti, įgyti patirties ir įrodyti, ko jos vertos bei po truputį lipdyti žaidimą. Taigi, pasirodymą vertinu tik teigiamai. Išlaikėme praktiškai visą sudėtį. Kaip ir visada, praktiškai visa komanda – klubo auklėtinės. Mūsų komanda yra jauna, taigi kiekvienais metais merginų patirtis didėja. Stengsimės, kad duobių būtų kuo mažiau, o žaidimas vis gerėtų“, – kalbėjo S. Alsys.

Kaip ir ankstesniais metais, pagrindinis krūvis turėtų atitekti Lijanai Gedminaitei ir komandos kapitonei Monikai Grikšaitei.

„Tikimės per sezoną kaip komanda patobulėti, norime, kad mūsų žaidimas būtų stabilesnis, užtikrintesnis ir galėtumėm mesti kovą visoms komandoms. Augame, tobulėjame, per treniruotes daug dirbame, todėl manau, kad šie metai bus dar geresni. Mūsų komandos rezultatai dažnai neatspindėdavo tikrojo žaidimo, todėl dirbame ties tais aspektais, kad galėtumėm būti labiau orientuotos į patį rezultatą. O jis ateis iš tvirto ir užtikrinto žaidimo aikštėje“, – sakė M. Grikšaitė.

Naujasis moterų futbolo A lygos sezonas prasidės šį sekmadienį, kovo 28 dieną.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 575 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,