Mano GargždaiPolicija: skirsime ypatingą dėmesį būriavimosi vietoms, žmogus gali būti sustabdytas ir ne prie savivaldybės ribos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
R. Požėla. Andriaus Ufarto/DELFI.lt nuotr. R. Požėla. Andriaus Ufarto/DELFI.lt nuotr.

Vyriausybė penktadienį nusprendė nuo šeštadienio atnaujinti judėjimo ribojimus tarp šalies savivaldybių iki balandžio 6 dienos imtinai. Kaip paaiškino policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, prie savivaldybių prieigų grįš stacionarūs pareigūnų postai.

 

Pasak R. Požėlos, pareigūnai gyventojų judėjimo priežastis galės tikrinti ir savivaldybių viduje.

„Prie prieigų į savivaldybes grįžta kontrolės postai – tiek mobilūs, tiek stacionarūs. Policija vėl mobilizuojasi. Gali būti, kad asmenys gali būti patikrinti ir pačioje savivaldybėje, jei kils įtarimų, kad asmuo yra atvykęs iš kitos savivaldybės, pažeidžiant nustatytą tvarką“, – penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje sakė policijos vadovas.

R. Požėla išskyrė prioritetus, kam pareigūnai skirs didžiausią dėmesį.

„Aiškus prioritetas bus kurortinėms vietovėms, lygiai taip pat ir būriavimuisi viešose vietose, nes matome tendencijas, kad asmenys visgi neatsakingai elgiasi, besibūriuodami viešose vietose, ypatingai kalbu apie jaunimą. Bus atkreiptas dėmesys į prekybos centrų aikšteles ir kitas vietas“, – teigė jis.

Komisaras kreipėsi į visuomenę, ragindamas būti sąmoningais, susilaikyti nuo vakarėlių privačiose erdvėse ir apie tokius atvejus pranešti policijai.

„Principas tas pats – policija atvažiuos ir išvažiuos tik tada, kai būsime įsitikinę, kad vakarėlis nutrauktas. Ir, aišku, protokolai visiems vakarėlio dalyviams“, – pažymėjo R. Požėla.

Kaip skelbta, judėjimas žiedinėse savivaldybėse išlieka galimas, tad pareigūnai, R. Požėlos teigimu, srautus kontroliuos prie žiedinių savivaldybių ribų.

„Planuojame šią savaitę dirbti naudojantis savo pajėgumais, o dėl ilgojo Velykų savaitgalio kreipsimės į mūsų socialinius partnerius – tiek vidaus reikalų, tiek kariuomenės struktūras ir prašysime jų pagalbos“, – akcentavo policijos generalinis komisaras.

Sustabdžius be priežasties judančius asmenis, pirmiausia, kaip atkreipė dėmesį R. Požėla, klausimą bus bandoma išspręsti geranoriškai.

„Jeigu vis dėlto bus piktybiškumas, žmonių bandymas piktnaudžiauti, apgaudinėti, tokiu atveju, deja, teks taikyti administracinių nuobaudų politiką“, – kalbėjo jis.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 149 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,