Mano GargždaiGargždų ekipa – „TOP Sport“ Lietuvos tinklinio čempionato nugalėtoja

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai - Lietuvos tinklinio čempionato nugalėtojai. Lietuvos tinklinio federacijos nuotr. Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai - Lietuvos tinklinio čempionato nugalėtojai. Lietuvos tinklinio federacijos nuotr.

Šeštadienį vakare paaiškėjo „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionato nugalėtojai. Jais tapo Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai, apgynę 2019 m. iškovotą titulą. 2020 m. dėl koronaviruso pandemijos šalies pirmenybės buvo sustabdytos ir medaliai neišdalinti.

Antrosiose finalo rungtynėse „Amber-Arlanga“ namuose 3:1 (25:22, 26:24, 24:26, 25:18) nugalėjo Kauno „RIO-Starto“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0.

 

Energingai žaidę kauniečiai metė rimtą iššūkį čempionato favoritams ir pirmuose trijuose setuose vyko lygi kova. Vis dėlto po pralaimėto trečio seto Gargždų ekipa susikaupė ir svarbiausiu momentu įrodė, kad šiuo metu yra stipriausia Lietuvoje.

Gargždų ekipai, kuri pakartojo 2019 metų sėkmę, 24 taškus pelnė Robertas Juchnevičius, 12 – Edvinas Žaltauskas, 11 – Artūras Vasiljevas. Pirmą sykį finale žaidusioje Kauno ekipoje 15 taškų surinko Aurimas Mazūras, 9 – Mykolas Suchanekas, 8 – Linas Petravičius.

„Šįkart buvo sunkiau, nes tiesiog pirmosiose rungtynėse kauniečiai blogiau sužaisti turbūt negalėjo. Faktas, kad šįkart jie neturėjo ką prarasti. Mums visą savaitę treniruotėse, kaip ir šiose rungtynėse, trūko kokybės. Dėl daugybės priežasčių. Reikia suprasti, kad mūsų žaidėjams yra keliamas spaudimas, kad turime Lietuvoje visus „sunaikinti“. Spaudimas automatiškai žaidėjus sukausto ir todėl rungtynės gavosi apylygės“, – mintimis dalinosi Gargždų ekipos treneris Saulius Matikonis.

Nepaisant nesėkmės, Kauno ekipos nariai džiaugėsi sidabro medaliais.

„Atvyko į Gargždus su ta mintimi, kad žaistume ir sekmadienį. Pirmi trys setai parodė, kad kova buvo rimta, todėl džiaugiuosi šiomis rungtynėmis. Emocijos tikrai geros. Iš salės galėjome išeiti aukštai pakelta galva. Nėra ko liūdėti, nes gana sėkmingai ištempėme sunkų sezoną pandemijos akivaizdoje“, – sake „RIO-Starto“ treneris Gilbertas Kerpė.

Pirmąsias rungtynes prieš savaitę Kaune „Amber-Arlanga“ laimėjo 3:1 (25:15, 25:14, 21:25, 25:20).

„Finale visada žiūrovams norisi kuo daugiau intrigos, bet bendrą lygį lėmė visi šie sudėtingi metai, nelengvas pasiruošimas. Nepaisant to, žiūrovams anapus ekrano turėjo būti įdomu stebėti finalines kovas“, – teigė Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) prezidentas Darius Čerka.

Tuo tarpu bronzos laimėtojai lieka neaiškūs. Šeštadienį turėjęs vykti antrasis mažojo finalo mačas tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysa“ buvo atidėtas dėl teigiamo koronaviruso atvejo vienoje iš komandų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 938 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,