„Banga“ patyrė trečią pralaimėjimą

fkbanga.lt nuotr. fkbanga.lt nuotr.

Penktadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 1:2 pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. 29 minutę marijapoliečiams pakėlus kampinį S.Kerla galva nukreipė kamuolį į „Bangos“ vartus. Tiesa, svečiai džiaugėsi neilgai – jau 31 minutę S.Urbys įspūdingu smūgiu iš 18 metrų į vartų „devyniukę“ išlygino rezultatą.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai ir pasiuntė du perspėjimus „Bangai“. 49 minutę G.Matulevičiaus smūgį iš dešiniojo krašto atrėmė I.Driomovas, o 55 minutę po perdavimo iš kairiojo krašto idealios progos neišnaudojo per keletą metrų nuo vartų buvęs K.Mbobo. Visgi 61 minutę K.Mbobo savo pasiekė – po kampinio galva pasiuntė kamuolį į „Bangos“ vartus.

Per likusį laiką gargždiškiai bandė dar kartą atstatyti pusiausvyrą, bet visos pastangos buvo bevaisės.

Banga (Gargždai) – Sūduva (Marijampolė) 1:2 (1:1).

Įvarčiai: 31 min. S.Urbys (Banga); 29 min. S.Kerla, 61 min. K.Mbobo (Sūduva).

Įspėjimai: 29 min. D.Padaigis, 79 min. E.Stočkūnas (Banga); 54 min. A.Zivanovic, 90 min. S.Giannikoglou (Sūduva).

„Bangos“ sudėtis: I.Driomovas, E.Stočkūnas, D.Padaigis, O.Aksonov, Y.Pavlyk, R.Vėževičius (80′ I.Venckus), S.Rakauskas (70′ B.Anisas), D.Norvilas (80′ N.Hashiguchi), S.Yoshikawa, K.Urbaitis, S.Urbys. Atsargoje liko: K.Smilingis, E.Bračkus, E.Jurjonas, A.Šveistrys.

Kitas rungtynes „Banga“ žais balandžio 7 dieną 20 valandą Vilniuje su „Žalgiriu“.