Mano GargždaiAvarinis durų atidarymas – sritis, kurioje savarankiški eksperimentai nėra rekomenduojami

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Kartais pasitaiko tokių situacijų, kurios taip išmuša iš pusiausvyros, jog tenori iš bejėgiškumo skėsčioti rankomis, verkti ar plūstis necenzūriniais žodžiais (elgesys priklauso nuo individualaus charakterio). Į tokios „katastrofos“ (kabutes pasirinkome todėl, jog tai, kaip, skaitydami tekstą suprasite, anaiptol nėra padėtis be išeities) titulą pelnytai pretenduoti gali ir durų spynos bei raktai, o tiksliau – problemos su pastaraisiais. Raktas pametamas arba spyna nei iš šio „užsispiria“ labai dažnai būtent tada, kai aplinkybės yra ir taip nepavydėtinos. Pavyzdžiui, kažkur skubama, lauke – nemalonus oras arba, blogiausiai, namuose užrakinti senjorai, vaikai ar kiti žmonės, kurie dėl tam tikrų priežasčių nėra pajėgūs atsakyti už savo veiksmus. Sutinkame, tikrai ne pati maloniausia situacija, tačiau skubame nuraminti: avarinio durų atrakinimo meistrai – „Ozo Servisas“ yra pasirengęs ištiesti jums profesionalią pagalbos ranką. Tereikia giliai įkvėpti ir, užklupus bėdai, prisiminti, kur kreiptis.

 

Avarinis durų atrakinimas turėtų būti patikėtas tik specialistams

Žmogaus charakterio ypatumai dažniausiai ir pasireiškia tokiose kritinėse situacijose, kaip, pavyzdžiui, durų spynos užsikirtimas. Vieni žmonės stovi amo netekę, tuo tarpu kiti gali griebtis ir drastiškų veiksmų. Aišku, spyna – ne žmogus, kurį galima nuteikti psichologiškai. Tad į užrakintus namus ar automobilį, net ir neturint atitinkamos patirties ar specialių įrankių, bandoma įsibrauti savarankiškai. Tikėtina, jog jums ar, pavyzdžiui, kaimynui, bandančiam padėti į nelaimę pakliuvusiai moteriai, ir pasiseks. Tačiau, tikėtina, sėdėdami ant sofos ir matydami, kokia žala buvo padaryta turtui, nuotaika anaiptol nėra pati geriausia. Galbūt reikėjo susiimti, apsišarvuoti kantrybe ir palaukti, kol į įvykio vietą atvyks avarinio durų atrakinimo paslaugą teikiantys specialistai.

Jei gyvenate didmiestyje, kuriame savo paslaugas siūlo įvairių sričių specialistai (avarinis durų atrakinimas – viena jų), bandyti su šia problema susidoroti savarankiškai – visiškai nesuprantamas elgesys. Juk avarinio durų atrakinimo paslaugą teikiantys meistrai griežtai nesilaiko ant durų pakabinto darbo grafiko. Nepriklausomai nuo to, kuria savaitės diena ar valanda bus, nesidrovėdami skambinkite šios srities meistrui. Tiesa, jei gyvenate provincijoje, ši situacija tampa dar šiek tiek problematiškesne. Tikėtina, jog niekas operatyviai neatvyks, nes tiesiog yra fiziškai per toli. Tokioje situacijoje, sudėliojus visus niuansus, priimkite sprendimą, ar lauksite iš tolimesnio miesto atvykstančio meistro, ar bandysite įveikti užraktą savarankiškai.

Gali pasirodyti, jog žmonės avarinio durų atrakinimo meistrų vengia dėl papildomų išlaidų. Tikrai ne. Priešingai, kaip minėjome, savarankiški eksperimentai gali baigtis gerokai didesne žala. Gėda – ta priežastis, dėl kurio dalis vengia ieškoti profesionalios pagalbos. Patikėkite, meistrai yra girdėję ne vieną juokingą šią problemą sukėlusią priežastį. Juokas pastariesiems tikrai nekyla: nebent tada, kai viskas sėkmingai pasibaigė. Tai – jų darbas, kurį norisi atlikti operatyviai bei kokybiškai. Profesionalams, „ginkluotiems“ analogiška patirtimi bei reikiamais įrankiais, baimės nekelia net pačių sudėtingiausių spynų mechanizmai.

 

Profilaktika, galinti padėti išvengti šios problemos

Durų atrakinti gali nepavykti dėl sugedusio ar nusidėvėjusios spynos mechanizmo, pamesto, spynoje užstrigusio ar nulūžusio rakto. Kartais tokios situacijos tiesiog nutinka, tačiau kai kurios prevencinės priemonės gali padėti išvengti aptariamos problemos. Atsarginį raktą turėti tiesiog būtina, tačiau ir to neužtenka. Palikite jį asmeniui, kuris gyvena netoli jūsų ir be problemos šį galėtų jums paduoti. Ir su savimi galite nešiotis vieną papildomą raktą. Juk šansų pamesti du yra kur kas mažiau. Savo telefono kontaktų sąraše turėkite ir avarinio durų atrakinimo paslaugą teikiančios įmonės ar specialisto numerį. Nutikus problemai, beliks paspausti skambinimo mygtuką: sutaupysite ir nervus, ir brangų laiką.

 

Reklama

Dėmesio! Kalba netaisyta. Redakcija už pateiktą informaciją neatsako

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 207 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,