Mano GargždaiGimnazistai – „Žaliosios olimpiados odisėjos“ dalyviai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Žaliasis taškas“ nuotr. „Žaliasis taškas“ nuotr.

„Žalioji olimpiada“ – tai jau penktus metus vykstantis konkursas, kurio pagrindinis siekis – atkreipti dėmesį į ekologines problemas, praktiškai prisiliesti prie to, kas lemia aplinkai draugišką gyvenseną. Džiugu, jog prie šiais metais organizuojamos „Žaliosios olimpiados odisėjos“ prisijungė Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos chemijos ir biologijos mokytojos su mokiniais ir pasiryžo leistis į aplinkosauginę kelionę.

 

Mokinių pavasario atostogų metu „Žaliosios olimpiados odisėjos“ iniciatyva buvo organizuojamas seminaras „Nėra padėties be išeities“, kuriame dalyvavo ir Gargždų gimnazijos mokinės – Kamilė Čėsnaitė, Gabrielė Petruokaitė, Gintautė Vaitkutė.

Merginos džiaugėsi, jog renginio metu išsamiai ir informatyviai išklausė projekto organizatorių asmenines patirtis dėl gamtos išsaugojimo, klimato kaitos mažinimo. Seminaro metu buvo akcentuojama kiekvieno žmogaus asmeninė atsakomybė tausojant aplinką, lektorė pateikė pasiūlymų kaip vykdyti projektus, skatinančius rūpintis ekologija.

„Pranešimai buvo įdomūs, man ypač patiko temos apie dabartinę klimato situaciją ir sprendimo būdus. Dėl diagramų, nuotraukų, kitų vizualizacijų ir asmeninių patirčių susiejimo buvo lengva suprasti temas, o pristatomos naujos inovacijos bei nauji ekologiškesni produktai labai sudomino bei paskatino dar labiau domėtis aplinkosaugos tema“, – savo mintims dalinosi Kamilė.

Džiaugiamės, kad vyksta tokios iniciatyvos, kurios keičia visuomenės požiūrį į vartojimą, aplinkosaugą, ekologiją.

                          

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 365 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,