Mano Gargždai„Eurovizijos“ savaitę – speciali LRT programa

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
The Roop. J. Stacevičiaus/LRT nuotr. The Roop. J. Stacevičiaus/LRT nuotr.

Ilgai lauktos „Eurovizijos“ LRT kviečia laukti su specialiai žiūrovams, klausytojams ir skaitytojams parengta programa. „Eurovizijos“ gerbėjams LRT eteryje šią savaitę – ne tik dokumentiniai filmai apie ankstesnių metų „Eurovizijos“ konkursus, dalyvius, nugalėtojus ir užkulisius, specialios laidos, transliacijos, konkursai, bet ir naujausių filmų premjeros – dokumentinis filmas „Dance alone“ apie Vaido Valiukevičiaus kūrybinį kelią, grupės „The Roop“ susikūrimą, kelią į „Euroviziją“, garsaus amerikiečio režisieriaus Davido Dobkino muzikinė komedija „Eurovizija“. „Ugnies sakmės“ istorija“.

 

Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis vyks gegužės 18-ąją, antradienį, antrasis pusfinalis – gegužės 20-ąją, o finalas – gegužės 22-ąją, šeštadienį.

Abu „Eurovizijos“ pusfinaliai ir finalas bus tiesiogiai transliuojami nuo 22 val. per LRT TELEVIZIJĄ, LRT RADIJĄ ir portale LRT.lt

„The Roop“ su daina „Discoteque“ pradės šių metų „Eurovizijos“ konkursą – pirmieji pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Šiais metais „Euroviziją“ komentuos Ramūnas Zilnys tiesiogiai ne iš Lietuvos, o iš šalies, kurioje vyksta konkursas, iš Roterdamo.

 

„EUROVIZIJOS“ SAVAITĖS PROGRAMA

NUO GEGUŽĖS 17 D. PER LRT RADIJĄ

6.30–14.00 val. Laidose „Ryto garsai“, „10–12“, „Lietuvos diena“ – specialūs pokalbiai iš Roterdamo.

15.05 val. Speciali laida „Eurovizijos savaitė“ apie šių metų „Euroviziją“. Laidoje vedėjai Gerūta Griniūtė ir Darius Užkuraitis pristatys šiemet „Eurovizijoje“ dalyvaujančius atlikėjus ir jų dainas, o klausytojai laidų metu turės galimybę laimėti „Lithuania Goes Yellow“ prizus.

 

GEGUŽĖS 18 D., ANTRADIENIS

14.55 val. „Eurovizija“. Istorijos, kurių negirdėjote. 2020 m. dokumentinė apybraiža per LRT PLIUS. Įsimintiniausi pastarojo dešimtmečio „Eurovizijos“ dalyvių ir nugalėtojų pasirodymai, netikėtos istorijos ir kuriozai, nutikę scenoje ir užkulisiuose. Taip pat – įdomūs pokalbiai apie „Eurovizijos“ fenomeną su joje jau dalyvavusiais Lietuvos atlikėjais ir muzikos ekspertais.

21.30 val. Įžanga į „Euroviziją“ 2021 Roterdame su Ramūnu Zilniu. Specialioje laidoje prieš tiesioginę „Eurovizijos“ transliaciją R. Zilnys papasakos apie dalyvių pasirengimą, atlikėjų nuotaikas ir kitus eurovizinius užkulisius.

22.00 val. „Eurovizija“ 2021, I pusfinalis. Pirmieji pasirodo „The Roop“. Tiesiogiai transliuojama per LRT TELEVIZIJĄ, LRT RADIJĄ ir portale LRT.lt. Pusfivalio trasliacija žiūrovams portale LRT.lt bus matoma Lietuvoje ir užsienyje.

Pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys iš viso 16 šalių: Lietuva, Slovėnija, Rusija, Švedija, Australija, Šiaurės Makedonija, Airija, Kipras, Norvegija, Kroatija, Belgija, Izraelis, Rumunija, Azerbaidžanas, Ukraina, Malta. Į „Eurovizijos“ finalą keliaus 10 geriausiai pasirodžiusių šalių.

Vaizdo anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=kE_ylLGgZCI

 

GEGUŽĖS 19 D., TREČIADIENIS

15.00 val. „Šį kartą“ – „Eurovizija“ 2015. Dokumentinė apybraiža per LRT PLIUS.

 

GEGUŽĖS 20 D., KETVIRTADIENIS

14.55 val. „Eurovizija“ 2016. Post scriptum. Dokumentinis filmas per LRT PLIUS.

21.30 val. Įžanga į „Euroviziją“ 2021 Roterdame su Ramūnu Zilniu. Specialioje laidoje prieš tiesioginę „Eurovizijos“ transliaciją R. Zilnys papasakos apie dalyvių pasirengimą, atlikėjų nuotaikas ir kitus eurovizinius užkulisius.

22.00 val. „Eurovizija“ 2021, II pusfinalis. Tiesiogiai transliuojama per LRT TELEVIZIJĄ, LRT RADIJĄ ir portale LRT.lt. Pusfivalio transliacija žiūrovams portale LRT.lt bus matoma Lietuvoje ir užsienyje.

Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje iš viso pasirodys 17 šalių: San Marinas, Estija, Čekija, Graikija, Austrija, Lenkija, Moldova, Islandija, Serbija, Gruzija, Albanija, Portugalija, Bulgarija, Suomija, Latvija, Šveicarija, Danija. Į „Eurovizijos“ finalą keliaus 10 atrinktų šalių.

 

GEGUŽĖS 21 D., PENKTADIENIS

15.00 val. „Eurovizija“ 2017. Post scriptum. Dokumentinis filmas per LRT PLIUS.

 

GEGUŽĖS 22 D., ŠEŠTADIENIS

14.30 val. „Eurovizija“. Istorijos, kurių negirdėjote. 2020 m. dokumentinė apybraiža per LRT PLIUS. Įsimintiniausi pastarojo dešimtmečio „Eurovizijos“ dalyvių ir nugalėtojų pasirodymai, netikėtos istorijos ir kuriozai, nutikę scenoje ir užkulisiuose. Taip pat – įdomūs pokalbiai apie „Eurovizijos“ fenomeną su joje jau dalyvavusiais Lietuvos atlikėjais ir muzikos ekspertais.

15.30 val. Popietė su „Eurovizijos“ nugalėtojais per LRT PLIUS.

18.25 val. Premjera. „Eurovizija“. „Ugnies sakmės“ istorija“ (angl. „Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga“). 2020 m. muzikinė komedija (rež. David Dobkin) per LRT TELEVIZIJĄ. Vaidina Will Ferrell, Rachel McAdams, Dan Stevens, Mikael Persbrandt, Pierce Brosnan, Aistė Gramantaitė, Alexander Rybak, Jamala, Conchita Wurst, Loreen. Filmas kurtas JAV, Islandijoje ir Kanadoje.

21.00 val. „Dance alone“. 2021 m. dokumentinis filmas per LRT TELEVZIJĄ apie Vaido Valiukevičiaus kūrybinį kelią, grupės „The Roop“ susikūrimą. Specialūs interviu su grupės dalyviais, režisieriais, prodiuseriais, žurnalistais ir kt. Filme atskleidžiamas sudėtingas ir ilgas grupės kelias, kuriame gausu tiek nuopolių, tiek džiaugsmo akimirkų. Grupės nariai dalysis patirtimi, kaip besąlygiškai galima siekti svajonės ir neprarasti tikėjimo.

Vaizdo anonsas: https://youtu.be/wQmBO1l0FuE

22.00 val. „Eurovizija“ 2021, finalas. Tiesiogiai transliuojama per LRT TELEVIZIJĄ, LRT RADIJĄ ir portale LRT.lt. Finalo transliacija žiūrovams portale LRT.lt bus matoma Lietuvoje ir užsienyje.

„Eurovizijos“ finale iš viso pasirodys 26 šalys, iš kurių 6 jau yra žinomos: Jungtinė Karalystė, Ispanija, Italija, Vokietija, Prancūzija, Nyderlandai.

Tikriems „Eurovizijos“ gerbėjams LRT taip pat siūlo „Eurovizijos“ tinklalaidę „Dūzė Pua“ LRT audiotekoje. Kitose LRT televizijos, radijo laidose, LRT socialinių tinkle paskyrose vyks specialios tiesioginės transliacijos iš Roterdamo, žiūrovams, klausytojams bei skaitytojams bus dovanojami „Lithuania Goes Yellow“ prizai.

LRT kviečia sekti aktualiausią informaciją apie „Euroviziją“ kasdien – portale LRT.lt.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 90 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,