Mano Gargždai„Nuotolinė“ abiturientų laida Gargžduose mini Paskutinį skambutį (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Simos Ulvikienės nuotr. Simos Ulvikienės nuotr.

Šiandien Gargždų miesto gatvėmis triukšmingai su mokykla atsisveikina Gargždų XXV laidos abiturientai, kuriems didžiąją dalį mokslo metų teko mokytis nuotoliniu būdu.

 

Savo neįprastus metus dvyliktokai originaliai iliustravo ir užrašais ant automobilių – „Kokie metai, tokie ir balai“ skelbė vienas jų.

Klaipėdos rajone šiemet mokosi 177 abiturientai. Daugiausiai jų – 133 – Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje.

Kaip Paskutinio skambučio šventę rengti mokykloje, sprendžia kiekvienos mokyklos vadovas, atsižvelgdamas į bendruomenės susitarimus, derindamasis su savivaldybe.

Jei šventė vyksta gyvai, privaloma laikytis visiems viešiems renginiams nustatytų saugumo sąlygų: atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai galimi tik tokiu atveju, jei juose dalyvauja ne daugiau kaip 150 dalyvių; būtina dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo; renginius uždarose erdvėse leidžiama organizuoti, kai užpildoma ne daugiau kaip 30 proc. visų sėdimųjų vietų ir kt.

Tačiau galima laikytis ir tokių pačių sąlygų, kaip ir per ugdymo procesą, t. y. kai susitinka tik viena klasė, ir šventė rengiama tik su tos klasės mokiniais.

Šiemet bendrojo ugdymo mokyklas baigia per 22 tūkst. abiturientų.

 

Simos Ulvikienės nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 168 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,