Sunkiaatlečiai demonstravo aukštus rezultatus

(1 balsas)
Sunkiaatlečiai su treneriu po varžybų Klaipėdoje. Sporto centro nuotr. Sunkiaatlečiai su treneriu po varžybų Klaipėdoje. Sporto centro nuotr.

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių iki 17 metų, jaunimo iki 20 metų ir jaunimo iki 23 metų sunkiosios atletikos čempionatas. Geriausią rezultatą šiose varžybose pasiekė Lijana Jakaitė. Ji vėl gerino savo asmeninius rekordus – rovimas 92 kg, stūmimas – 115 kg, o bendras dvikovės svoris – net 207 kg.

Šis rezultatas Europos jaunimo čempionate iki 23 m., kuris vyks rugsėjo mėnesio pabaigoje, užtikrintų sportininkei aukštą vietą. Pasak trenerio Edvardo Šauklio, dar turime laiko ir rezervo, tad bandysime dar gerinti rezultatą.

Kiti gargždiškiai taip pat pasirodė šauniai. Iki 17 metų amžiaus grupėje Nojus Brazdeikis svorio kategorijoje iki 61 kg iškovojo trečią vietą. Kitais metais treneris planuoja su Nojumi dalyvauti Europos čempionate iki 15 m.

Kitas trenerio auklėtinis Mindaugas Viršilas svorio kategorijoje iki 102 kg iškovojo 5 vietą. Jaunimo iki 20 m. 2 vietą svorio kategorijoje iki 55 kg iškovojo Agneta Dotaitė. Reikia pabrėžti, kad merginos rungėsi kartu su vaikinais. 3 vietą svorio kategorijoje iki 81 kg iškovojo Erlandas Eglynas, o 4 vietą Audrius Kralikas. Svorio kategorijoje virš 109 kg 5-oji vieta atiteko Juliui Jukniui.

Visi pastarieji išvardinti sportininkai – septyniolikmečiai, tad dar viskas priešaky. Liepos mėnesį sunkiaatlečių laukia dar vienos atsakingos varžybos Telšiuose, kur vyks Lietuvos suaugusių moterų ir vyrų čempionatas.