Sekmadienį „Bangos“ merginos susitiks su vilnietėmis

Asociatyvi Jurgitos Riekašienės nuotr. Asociatyvi Jurgitos Riekašienės nuotr.

Sekmadienį 15 valandą Gargždų miesto stadione „Bangos“ merginos Moterų A lygos 12 turo rungtynėse susitiks su „Vilniumi“.

Po sunkių lygiųjų su Kauno „Žalgiriu“ gargždiškių laukia ne mažiau atkakli dvikova su penktoje vietoje esančiomis vilnietėmis.

Tai bus jau trečioji tarpusavio dvikova. Balandžio mėnesį Vilniuje „Banga“ laimėjo 1:0 (įvartį pelnė L. Geminaitė), o gegužės mėnesį Gargžduose gargždiškės viešnias įveikė 2:0 (abu įvarčius pelnė L. Gedminaitė).

Vilniečių rezultatai buvo pagerėję prieš vasaros pertrauką, kai sužaista lygiosiomis (1:1) su Vilniaus „Žalgiriu“ ir 3:0 įveiktos Kauno „Žalgirio“ merginos. Po pertraukos būsimosioms „Bangos“ varžovėms teko šiuo metu neįveikiama Šiaulių „Gintra“ – vilnietės pralaimėjo 0:6.

Primename, kad į moterų A lygos rungtynes Gargždų miesto stadione įleidžiama nemokamai.