Sekmadienį Gargžduose – I lygos rungtynės

Justo Kasparavičiaus nuotr. Justo Kasparavičiaus nuotr.

Sekmadienį 19 valandą Gargždų miesto stadione I lygos pirmenybių 18 turo rungtynėse „Banga B“ susitiks su Marijampolės „Sūduva B“.

Po dviejų išbandymų su lygos lyderiais („Šiauliams“ pralaimėta 0:3, o su „Jonava“ sužaista 2:2) Gargždų jaunimas susitiks su apatinėje turnyrinės lentelės pusėje esančia „Sūduva B“.

Pirmoji tarpusavio akistata balandžio 18 dieną Marijampolėje baigėsi „Bangos B“ pergale 2:0. Tose rungtynėse įsibėgėjus pirmajam kėliniui P. Lotužys du kartus nubaudė varžovus, o aikštės šeimininkai taip ir nesugebėjo pralaužti gargždiškių gynybos.

Po pertraukos pratęsus I lygos pirmenybes „Sūduvos B“ sąskaitoje viena pergalė per tris susitikimus. Marijampoliečiai nusileido „Jonavai“ ir „Neptūnui“, tačiau 1:0 įveikė „Babrungą“.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.