Mano GargždaiPasaulio reitingo varžybose Rygoje nugalėtojais tapo Gargždų „Rolinos“ šokėjai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
WDSF reitingo varžybų Lotynų Amerikos šokių programos suaugusiųjų amžiaus grupės nugalėtojais tapo Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų „Rolina“). LSŠF nuotr. WDSF reitingo varžybų Lotynų Amerikos šokių programos suaugusiųjų amžiaus grupės nugalėtojais tapo Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų „Rolina“). LSŠF nuotr.

Rugpjūčio 15-ąją Latvijos sostinėje pasibaigė ilgai lauktos ir ilgai dėl pandemijos atidėtos, tačiau vis tiek abi savaitgalio dienas trukusios varžybos „Baltic Grand Prix 2021“. Be kitų grupių, suaugusiųjų ir jaunimo amžiaus sportininkams buvo surengtos WDSF reitingo varžybos tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių programose.

 

WDSF reitingo varžybų Lotynų Amerikos šokių programos suaugusiųjų amžiaus grupės nugalėtojais tapo Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų „Rolina“). Mūsų duetas aplenkė 14 kitų porų ir laimėjo visus penkis šokius. Sidabras atiteko latviams A. Freimaniui ir A. Kotavai, bronza – norvegams L. Eltervagui ir Z. Paraškevi.

Grupės pusfinalyje šokio dar vienas mūsų duetas Rytis Dzemyda ir Jogailė Jasevičiūtė (Gargždų „Rolina“ – Kauno „Sūkurys“); Rytis ir Jogailė su Rumunijos sportininkais pasidalino 11–12 vietas.

WDSF reitingo varžybų standartinių šokių programos suaugusiųjų amžiaus grupės sidabras atiteko Edgarui ir Indrei Baltaragiams (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“). Edgaras ir Indrė į priekį praleido tik Latvijai atstovaujančius V. Šuriną ir A. Meškovą (trečioji vieta atiteko Lenkijos šokėjams D. Štopkai ir K. Rek). Iš viso grupėje startavo 18 duetų.

Standartinių šokių pusfinalyje 7-ąją vietą užėmė E. Degutis ir U. Bliujūtė, o 11–12-ąją vietas su Nyderlandų sportininkais pasidalino Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys“).

Edvardui ir Patricijai puikiai sekėsi WDSF jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių programoje. Čia jie tapo nugalėtojais, laimėję visus penkis šokius. Grupės finale taip pat šoko Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko (Kauno „Sūkurys“) – šokėjams atiteko 5-oji vieta.

Per žingsnį nuo šio finalo liko ir 7-ąją vietą laimėjo Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio „Rumba“– Kauno „Sūkurys“). Grupės sidabrą iškovojo latviai, o bronzą – lenkai. Iš viso čia startavo 19 porų.

WDSF reitingo varžybose jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių pusfinalyje šoko net trys mūsų šalies duetai. Tarp 25 porų 8–9-ąją vietas pasidalino Aivaras Kuoga ir Eliza Abdellaoui (Kauno „Sūkurys“) bei Mykolas Rimkus ir Enrika Jankūnaitė (Gargždų „Rolina“), o 11-oji vieta atiteko J. Gedgaudui ir V. Petrenko.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 227 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,