Mano GargždaiRugsėjį Klaipėdos apskrities policija ypatingą dėmesį skirs saugumui keliuose užtikrinti

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Siekiant, kas mokslo metų pradžios netemdytų skaudžios eismo nelaimės, Klaipėdos, kaip ir visos Lietuvos policija visą 2021 m. rugsėjo mėnesį ypatingą dėmesį skirs eismo saugumui gatvėse prie mokyklų, darželių, pėsčiųjų perėjose, tikrins ar vaikai automobiliuose vežami saugiai – specialiose kėdutėse, prisegti diržais, ar važiuojantys dviračiais, paspirtukais dėvi šalmus ir panašiai.

 

Didelis dėmesys bus skiriamas vairuotojų blaivumui tikrinti, ypač mokyklinių ir maršrutinių autobusų, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų. Kontroliuojamos bus ir žmonių susibūrimo, renginių, nepilnamečių pamėgtos susibūrimo vietos, siekiant užkardyti alkoholinių gėrimų vartojimą, vaikų rūkymą, neblaivių asmenų pasirodymą, kitus viešosios tvarkos pažeidimus.

Per šiandien, rugsėjo 2 d., ryte prie vienos uostamiesčio progimnazijos surengtą priemonę Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos pareigūnai patikrino apie pusšimtį moksleivius į mokyklą vežusių transporto priemonių.

Vienai vairuotojai skirta bauda, nes galinėje automobilio sėdynėje sėdėjęs vaikas nebuvo prisegtas saugos diržu. Moteris prasižengė pirmą kartą, todėl jai skirta pusė minimalios baudos – 15 eurų.

Dar 5 vairuotojos buvo įspėtos – jos pareigūnams teigė, kad vaikai saugos diržus atsisegė ką tik, nors tai daryti galima tik transporto priemonei visiškai sustojus.

Policijos pareigūnai ragina visus eismo dalyvius keliuose elgtis atidžiau, būti tolerantiškais – tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad skaudžių nelaimių keliuose būtų mažiau.

Nuo šių metų pradžios visoje Klaipėdos apskrityje eismo įvykiuose jau žuvo 10 žmonių, tai yra keturiais mažiau nei pernai. Sužeista – šiemet 328, kai pernai tuo pačiu laikotarpiu buvo 351.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 181 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,