Mano GargždaiRajono verslininkams – nemokami mokymai, kaip išnaudoti žinomas prekybos platformas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Įgyvendindama Smulkiojo verslo rėmimo programą, Klaipėdos rajono savivaldybė jau antrus metus iš eilės organizuoja nemokamus e. rinkodaros mokymus. Jų tikslas – padėti rajono verslo atstovams įveikti pandeminio laikotarpio keliamus iššūkius ir tapti ne tik matomais, bet ir konkurencingais elektroninėje erdvėje. Pasibaigus vieniems, nuo šio trečiadienio startuoja kiti – prekybos užsienio elektroninėse platformose mokymai.

 

Žinios – naudingos ir pritaikomos

Pernai organizuoti dviejų dalių e. rinkodaros mokymai pradedantiesiems bei turizmo sektoriaus atstovams sulaukė didelio susidomėjimo ir teigiamų atsiliepimų. Todėl Smulkiojo verslo rėmimo komisija nusprendė ir šiemet tęsti šios srities mokymus.

Rugsėjo–spalio mėn. vyko dar platesni ir dar labiau praktika pagrįsti net 6 atskirų sesijų e. rinkodaros mokymai. Juose dalyvavo net 27 Klaipėdos rajone veikiančio smulkaus verslo atstovai. Mokymų ciklą sudarė 6 atskiros mokymų sesijos po 5 valandas.

Mokymų dalyviai akcentuoja, kad seminarai išties praplėtė akiratį, o lektoriai, savo srities profesionalai ne tik perdavė turimas žinias, bet ir suteikė pagalbą sprendžiant įvairius klausimus.

„Yra sakoma, jog galimybes susikuriame patys, tokio principo ir laikausi kurdamas savo verslą, tačiau sužinojęs apie Klaipėdos rajono savivaldybės organizuojamus nemokamus e. rinkodaros mokymus nusprendžiau juose dalyvauti, nes, mano nuomone, šiuo pandeminiu metu kiekvienas ne tik pardedantysis, bet ir veiklą vykdantis smulkus verslininkas privalo pasinaudoti visomis galimybėmis, kad liktų konkurencingas ir neprarastų esamų klientų. Mokymai buvo išties naudingi, nes gautas žinias jau galėjau iš karto pritaikyti savo verslo žinomumo didinimui“, – sako modulinių golfo takelių kūrėjas, projekto „Verslo testeriai“ bendraautoris Tomas Žemgulys.

Mokymais patenkinta liko ir UAB „Gargždų turgus“ vadybininkė-administratorė Loreta Stirbytė. Pasak jos, įgytos žinios jau irgi sėkmingai pritaikomos praktikoje, o nuoseklų darbų sąrašą papildė ir punktai, ką reikia pakeisti ir kaip patobulinti internetinius verslo puslapius.

 

Nuo trečiadienio – nauji mokymai

„Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet buvo planuota organizuoti Savivaldos ir verslo forumą. Tačiau atsižvelgiant į vis prastėjančią epidemiologinę situaciją, Smulkiojo verslo rėmimo komisija nusprendė forumo neorganizuoti, o likusias lėšas ir vėl skirti mokymų organizavimui. Todėl jau nuo šio trečiadienio startuoja e. prekybos „eBay“ bei „Etsy“ platformose mokymai, į kuriuos kviečiami Klaipėdos rajono smulkieji verslininkai“, – sako mero pavaduotoja, Smulkiojo verslo rėmimo komisijos pirmininkė Audronė Balnionienė.

Šiuo metu smulkiajam verslui yra sukurta daug įvairių galimybių/priemonių parduoti savo produktus ne tik vietinėje, bet ir užsienio rinkose. Tam ir yra skirtos pasaulinės „Ebay“, „Etsy“, „Amazon“ prekybos platformos. Jos atveria galimybes savo produkcija prekiauti visame pasaulyje, todėl mokėti jomis tinkamai naudotis – neabejotinas smulkiojo verslo privalumas.

 

Į nuotolinius e. prekybos „Etsy“ platformoje mokymus, kurie vyks lapkričio 10, 18, 25 ir gruodžio 2 dienomis nuo 10 iki 15 val., galima registruotis ČIA.

Į nuotolinius e. prekybos „eBay“ platformoje mokymus, kurie vyks lapkričio 11 d. nuo 10 iki 14 val., registracija ČIA.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 103 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,