Mano GargždaiRajono moksleiviai dalyvavo „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinėje mugėje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Lietuvos Junior Achievement“ nuotr. „Lietuvos Junior Achievement“ nuotr.

Gruodžio 11 dieną „Litexpo“ kongresų ir parodų rūmuose įvyko tradicinė „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinė mugė. Joje mokomosios bendrovės, dalyvaujančios „accelerator_x“ programoje, pirmą kartą šiais mokslo metais pristatė savo sukurtas paslaugas ir produktus. „Litexpo“ lankytojų laukė 130 jaunųjų bendrovių – beveik 400 mokinių.

 

Kalėdinėje mugėje dalyvavo ir Klaipėdos rajono atstovai – Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos komanda, pristačiusi tvarius rankų darbo žaislus, ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda, kuri pristatė telefonų aksesuarų ir įvairių tipų dėkliukų idėją.

Mokinius į kalėdinę „eXpo“ palydėjo visas būrys mokytojų, kurie tarsi gidai padeda jaunosioms bendrovėms jų verslo kūrimo kelionėje.

„Expo“ taip pat įvyko ir geriausiųjų bendrovių apdovanojimai. „Lietuvos Junior Achievement“ partneriai ir draugai įsteigė net 18 nominacijų, o specialiai tam skirta komisija išrinko ir geriausias komandas, kurioms skyrė 1–3 vietas.

„Smagu stebėti, kaip auga moksleivių verslai, kai jie gauna pakankamai pagalbos ir patarimų iš profesionalų. Tokie renginiai kaip „eXpo“ yra labai svarbūs jauniesiems verslininkams, tad kiekvienas ten nupirktas produktas gali tapti postūmiu toliau vystyti savo verslą“, – pasakojo „Lietuvos Junior Achievement“ vadovė Andželika Rusteikienė.

Pasak A. Rusteikienės, moksleiviai savo ruožtu atsidėkoja stipriu įkvėpimo užtaisu: „Po „eXpo“ sulaukiame daug atsiliepimų, kad mugės dalyviai įkvepia veikti, siekti daugiau. Matyti, kaip tokio amžiaus vaikai jau kuria savo verslus ir drąsiai juos pristato“.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 180 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,