Mano GargždaiTauragėje vykusiame mažųjų šachmatininkų turnyre vėl pirmavo gargždiškiai (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Zigmo Bitino nuotr. Zigmo Bitino nuotr.

Gruodžio 21 dieną Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijoje susirinko gausus būrys mažųjų šachmatininkų iš Jurbarko, Gargždų, Tauragės į kalėdinius šachmatų turnyrus.

 

Vyko du turnyrai. 26 priešmokyklinukai (2015 metų gimimo ir jaunesni) kovėsi keturiais ratais. Nenugalimas čia buvo mūsiškis Oskaras Kušlikis. Mūsų garbei ir antroji vieta atiteko Gargždų delegacijai. Jos savininkė – penkiametė Adelė Zonytė, surinkusi 3 taškus, o trečiąją vietą užėmė namų šeimininkai tauragiškiai.

Vyresniųjų turnyre (2011–2014 metų gimimo moksleiviai) vėl dominavo Gargždų šachmatų mokyklos atstovai. Pasiekęs 5 pergales penkiose partijose, pirmąją vietą laimėjo Šarūnas Juknius. Pustaškiu nuo jo atsiliko kitas mūsiškis – Dominykas Kušlikis ir tauragiškė Laura Grikšaitė. Dominykas – antroje, o Laura – trečioje vietose. Penktoji vieta atiteko dar vienai mūsiškei – Auksei Zonytei, surinkusiai 4 taškus. Sakykime, Auksei nepasisekė su burtais, bet čia – sportas.

Kiti mūsiškiai vyresniųjų turnyre pasirodė taip: 14 vieta – Povilas Ovaltas – 3 taškai, 19 vieta – Dovydas Dargis – 2,5 taško, 20 vieta – Beatričė Lučinskaitė – 2 taškai, 22 vieta – Mantvydas Simutis – 2 taškai, 27 vieta – Norbertas Šatkus – 2 taškai, 31 vieta – Edvinas Liaušas – 1,5 taško, 32 vieta – Aronas Bužas – 1,5 taško, 35 vieta – Vytautas Lučinskas – 1 taškas. Iš viso tame turnyre kovėsi 38 jaunieji šachmatininkai.

Daliai ugdytinių tai buvo pirmos rimtesnės varžybos su kitų rajonų šachmatininkais, tad buvo nemažai jaudulio, bet džiugino ir tai, kad visi buvo ne tik apdovanoti medaliais, bet dar gavo ir kalėdinių dovanų.

Buvo puiki patirtis bendraujant su puikias šachmatų tradicijas turinčių Tauragės ir Jurbarko sporto centrų ugdytiniais.

 

Turnyro akimirkos Zigmo Bitino nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 110 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,