Mano GargždaiŠeštadienį trečioji atrankų į „Euroviziją“ laida: ar stebite šį konkursą?

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Giedrius Masalskis ir Ieva Stasiulevičiūtė, Justino Stacevičiaus, LRT nuotr. Giedrius Masalskis ir Ieva Stasiulevičiūtė, Justino Stacevičiaus, LRT nuotr.

Šeštadienio vakarą LRT TELEVIZIJOS eteryje – trečioji ir paskutinė pirmojo „Pabandom iš naujo!“ projekto etapo laida, kurios pabaigoje paaiškės dar šeši dalyviai, pateksiantys į atrankų pusfinalį.

 

Trečioje atrankos į „Euroviziją“ laidoje dėl vietos pusfinalyje varžysis dvylika atlikėjų. Dėl vietos pusfinalyje šįkart kovoja Gebrasy, „Mėnulio fazė“, Lolita Zero, Monika Liu, Rūta Loop, „Basas Pegasas“, Vilija Matačiūnaitė, Vasha, Emilija Valiukevičiūtė, Geleibra, Gintarė Korsakaitė ir Živilė Gedvilaitė.

Susumavus šio šeštadienio teisėjų ir žiūrovų balus paaiškės, kurie šeši iš šių dvylikos atlikėjų pasirodys kitame atrankos etape.

Trečiojoje „Pabandom iš naujo!“ laidoje dalyvių pasirodymus komentuos ir vertins LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys, muzikologas, LRT OPUS vyresnysis redaktorius Darius Užkuraitis, LRT televizijos ir radijo laidų vedėja Gerūta Griniūtė, kompozitorius, muzikos prodiuseris Vytautas Bikus ir atlikėja Ieva Narkutė.

„Pabandom iš naujo!“ komisijos narys Darius Užkuraitis įsitikinęs, kad trečiojoje laidoje konkursantai iškėlė aukštą kokybės kartelę. Kai vienoje scenoje susitinka toks didelis būrys scenos veteranų – garantuota ne tik nuožmi dalyvių konkurencija, bet ir ilgai išlauktas džiugesys žiūrovų ausims ir akims.

„Po gana liūdnokos antrosios atrankos laidos, maloniai nustebino trečioji. Čia jau tikrai buvo iš ko rinktis. Svarbiausia – daugelis atlikėjų suprato, kad jie atėjo į „Euroviziją“, o ne užlipo į eilinę koncertinę sceną. Manau, kad bent keli šios laidos pasirodymai tikrai papuoštų ir nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ finalą“, – sako D. Užkuraitis.

Pirmąjį atrankų šeštadienį kelialapį į atrankos pusfinalį iškovojo Erica Jennings, Augustė Vedrickaitė, Urtė Šilagalytė, Joseph June, Mary Mo ir Elonas Pokanevič.

Po antrosios atrankos laidos bilietu į pusfinalį džiaugiasi Ieva Zasimauskaitė, Titas ir Benas, Justė Kraujelytė, Emilijana, „Queens of Roses“ ir „Moosu X“.

Pirmieji devyni pusfinalio dalyviai susikaus jau sausio 29-ąją. Antrasis pusfinalis su dar devyniais dalyviais numatytas vasario 5-ąją. Dar po savaitės, vasario 12-osios vakarą, „Pabandom iš naujo!“ finale jėgas surems aštuoni finalininkai. Paskutinės laidos metu paaiškės atlikėjas ar grupė, atstovausiantys Lietuvai didžiojoje šiųmetėje „Eurovizijoje“.

Balsuoti už labiausiai patikusią dainą žiūrovai galės skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes telefono numeriu 1669 (vieno skambučio ar žinutės kaina – 0,60 euro). Iš vieno mobilaus telefono numerio per vakarą bus galima atiduoti daugiausia penkis balsus. Žiūrovų balsavimo rezultatai, kaip ir komisijos balai, bus skelbiami laidos pabaigoje.

Už žiūrovų skambučiu ir trumpąsias žinutes surinktų lėšų dalis, kuri tenka LRT, bus skirta nacionalinę atranką laimėjusiam atlikėjui ar grupei. Asociacija LATGA dainos nugalėtojos autoriui skirs 5000 eurų dydžio piniginį prizą.

„Eurovizijos“ konkurse, kuris gegužės 10-14 dienomis vyks Italijos mieste Turine, susirungs 41 šalies atlikėjai. Tai – dviem valstybėmis daugiau nei praėjusių metų gegužę, kai „Eurovizija“ įvyko Roterdame. Po pertraukos į konkursą grįžo Armėnija ir Juodkalnija.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 352 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,