Mano GargždaiLietuvos paštas stabdo komercines rusiškas ir baltarusiškas siuntas bei pinigines perlaidas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Lietuvos pašto nuotr. Lietuvos pašto nuotr.

Nuo kovo 1 d. Lietuvos pašto bei „PayPost“ skyriuose sustabdytos į Rusiją ir Baltarusiją ar iš jų atliekamos piniginės perlaidos. Taip pat nuo kovo 2 d. Lietuvos paštas stabdo komercinių siuntų, t. y. verslo klientų siunčiamų siuntų, siuntimą į Rusiją bei Baltarusiją.

 

„Solidarizuojamės su visu pasauliu ir iš savo pusės darome tai, ką galime. Apsisprendėme stabdyti komercines siuntas į Rusiją ir Baltarusiją, taip pat nuo šiandien nevykdome piniginių perlaidų, tuo nuosekliai prisidėdami prie apribojimų finansinių srautų judėjimui“, – sako Lietuvos pašto generalinė direktorė Asta Sungailienė.

Į Rusiją ir Baltarusiją siunčiamos komercinės siuntos stabdomos nuo kovo 2 dienos. Iki šios datos Lietuvos paštui klientų pateiktas komercines siuntas bus siekiama pristatyti, nepaisant sutrikusios tarptautinės logistikos su minimomis šalimis. Vėliau Rusijos ir Baltarusijos kryptimi siunčiamos siuntos iš verslo klientų priimamos nebebus.

Lietuvos paštas taip pat paskelbė, kad pašto skyriuose iš prekybos išimtos visos rusiškos ir baltarusiškos prekės, nutraukiamas rusiškų bei baltarusiškų leidinių platinimas visoje šalies teritorijoje bei stabdoma prekyba „Respublikos“ grupės leidiniais.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 148 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,