Mano GargždaiParamą mažiau taršiam ar elektriniam automobiliui įsigyti jau gavo 3,5 tūkst. gyventojų: dar galite gauti ir Jūs

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Aplinkos ministerijos nuotr. Aplinkos ministerijos nuotr.

Norintieji įsigyti mažiau taršų automobilį arba elektromobilį dar turi galimybę pateikti paraišką ir kompensuoti dalį šių išlaidų. Pirmajai priemonei liko 900 tūkst. eurų, o antrajai – 400 tūkst. eurų.

 

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) jau sulaukė daugiau kaip 2 tūkst. gyventojų paraiškų įsigytiems mažataršiams automobiliams kompensuoti. Prašymų pateikta už 2,1 mln. eurų, o viso iš Klimato kaitos programos tam skirta 3 mln. eurų.

Paraiškas kompensacijoms gauti gyventojai galės teikti iki tol, kol yra lėšų, bet ne ilgiau kaip iki 2022 m. birželio 1 d. Prašymai priimami tik el. būdu per informacinę sistemą APVIS.

Sąlygas, kaip gauti 1 tūkst. eurų kompensaciją sunaikinus taršų automobilį ir įsigijus mažiau taršų automobilį, rasite ČIA.

Taip pat sulaukta virš 1,5 tūkst. gyventojų paraiškų įsigytiems elektromobiliams kompensuoti. Prašymų pateikta už 5,6 mln. eurų, o viso iš Klimato kaitos programos skirta 6 mln. eurų.

Paraiškas kompensacijoms gauti gyventojai galės teikti iki tol, kol yra lėšų, bet ne ilgiau kaip iki 2022 m. birželio 1 d. Prašymai priimami tik el. būdu per informacinę sistemą APVIS.

Sąlygas, kaip gauti kompensaciją už įsigytą elektromobilį, rasite ČIA.

Šiuo kvietimu skatinama įsigyti tik elektra varomus automobilius.

Pateikusiam tinkamai užpildytą paraišką gyventojui bus skiriama 2,5 tūkst. eurų išmoka už įsigytą naudotą elektromobilį arba 5 tūkst. eurų kompensacija – už naują. Papildomą 1 tūkst. eurų išmoką galima gauti sunaikinus savo turėtą taršų automobilį.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 464 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,