Mano GargždaiUž policijos rėmėjo įžeidimą skirta piniginė bauda

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Balandžio 12 d. Klaipėdos apskr. VPK Administracinių bylų nagrinėjimo skyriaus pareigūnai išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą dėl policijos rėmėjo įžeidimo bei 1999 m. gimusiam pažeidėjui skyrė 50 eurų baudą (pagal LR ANK 481 str. 1 d.).

 

2021-11-21 apie 10.30 val. į degalinę, esančią Klaipėdos r., Gargžduose, Vilniaus pl., automobiliu atvykęs 1999 m. gimęs vyras, pastebėjo mobilųjį greičio matuoklį ir pradėjo užgaulioti bei įžeidinėti prietaisą prižiūrėjusį, nustatytos formos ženklais pažymėtą liemenę dėvėjusį policijos rėmėją. Anksčiau ne kartą už įvairius KET ir kitus nusižengimus administracine tvarka baustam piliečiui už tokį poelgį skirta piniginė bauda.

Nors policijos rėmėjai nėra statutiniai pareigūnai, tačiau yra policijos pagalbininkai, kurie, baigę mokymus ir sudarę savanoriškos veiklos sutartį, pareigūnams padeda užtikrinti viešąją tvarką, prižiūrėti eismo saugumą, užkardyti ir atskleisti įvairius teisės pažeidimus, todėl jų garbės ir orumo įžeidimų policija taip pat netoleruos.

Gerbkite tuos, kurie pirmieji skuba į pagalbą ištikus nelaimei.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 646 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,