Mano GargždaiSužinokite, kaip „Akropoliai“ dirbs per Velykas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos Akropolio nuotr. Klaipėdos Akropolio nuotr.

Balandžio 17-ąją, Velykų sekmadienį, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusios parduotuvės, vaistinės bei paslaugų teikimo vietos nedirbs. Lankytojus bus pasiruošę priimti tik kai kurios pramogų erdvės bei restoranai.

 

„Šiemet Velykų sekmadienį, balandžio 17 d., „Akropoliuose“ veiks tik kai kurie restoranai ir pramogų erdvės, o „Maxima“, „Eurovaistinė“, „Ermitažas“, kitos parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos nedirbs. Lankytojų parduotuvėse vėl lauksime antrąją Velykų dieną, balandžio 18-ąją, kuomet prekybos ir pramogų centrai dirbs kaip įprasta“, – sako Dominykas Mertinas, „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas.

Vilniaus „Akropolyje“ pirmąją Velykų dieną lankytojų lauks tik kino teatras „Apollo kinas“, kuris dirbs nuo 13 val. iki 22 val. ir sporto baras „O‘Learys“ – nuo 12 val. iki 22 val. Iš restoranų tądien veiks tik „Burger King“, lankytojus aptarnausiantis 12-22 val.

Klaipėdos „Akropolyje“ balandžio 17 d. veiks kiek daugiau pramogų erdvių. Čia bus galima pasižiūrėti filmus kino teatre „Forum Cinemas“ (12-22 val.), pramogauti „Apollo boulinge“ (12-22 val.) ir „Akropolio ledo“ arenoje (12-22 val.). Išalkusiųjų nuo 12 val. iki 22 val. lauks visi restoranai.

Šiaulių „Akropolyje“ Velykų sekmadienį nuo 12 val. iki 22 val. veiks „Forum Cinemas“ kino teatras ir „Apollo boulingas“.

Antrąją Velykų dieną, balandžio 18-ąją, visi prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ dirbs įprastu grafiku.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 331 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,