Mano GargždaiGargždų istoriją patyrinėkime žygyje dviračiais

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)

Šeštadienį gargždiškiai ir ne tik gargždiškiai, kviečiami į pirmąjį „Mano Gargždai“ projekto „Minu ore“ žygį dviračiais. Tai puiki proga smagiai ir turiningai praleisti šeštadienio rytą ir pažvelgti į mylimus Gargždus iš kito kampo.

Šį žygį naujienų portalas „Mano Gargždai“ parengė bendradarbiaujant su Gargždų krašto muziejumi. Siūlome gargždiškiams pabūti svečiais savo Gargžduose ir minti dviračius, stabtelint svarbiausiose miesto ir apylinkių istorinėse vietose. Kiekvienoje stotelėje apie Gargždų istoriją mums pasakos Gargždų krašto muziejaus bendradarbiai. Įspūdžius aptarsime piknike piliakalnyje, kur Jus pavaišinsime gaiviaisiais gėrimais ir sveikuoliškais užkandžiais.

Į „Minu ore“ ir Gargždų krašto muziejaus dviračių žygį „Gargždams 760 metų - pažink istoriją mindamas dviratį. Pasienio miestelio istorijos“ turėtumėte registruotis elektroniniu paštu:  . Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, amžių, kontaktinį telefono numerį, tam, kad burtų keliu išrinktume tris laiminguosius, kurie į žygį mins pasipuošę “Aš MYLIU Gargždus” marškinėliais.

Į žygį renkamės šeštadienį, liepos 27-ąją, 10 valandą, Rinkos aikštėje, priešais bažnyčios šventorių.

Maršrutas: Gargždai – Laugaliai – Maciuičiai – Gerduvėnai – Vėžaičiai –  Gargždai. Maršruto ilgis:  apie 15  km, trasos danga: asfaltuota – 14 km, žvyruota/akmenuota – 1 km, trukmė - 3-5 val. Daugiau apie maršrutą rubrikoje „Minu ore“  skaitykite netrukus.

Projektą „Minu ore“  viešoji įstaiga „Mano Gargždai“  įgyvendina su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos parama.  Laimėjome dalinį projekto finansavimą, kai Sveikatos apsaugos ministerija šiemet skirstė lėšas nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių sveikatinimo veikloje, parengtiems projektams remti.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 162 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,