Mano GargždaiKlaipėdoje sulaikyti du vyrai, įtariami narkotikų platinimu

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė du asmenis, įtariamus neteisėtu disponavimu dideliu narkotinių (psichotropinių) medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti.

 

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie kvaišalus įtariama platinusį 24 m., niekur nedirbantį, Klaipėdos miesto gyventoją. 2022 m. balandžio mėn. Klaipėdoje, Minijos g., uostamiesčio teisėsaugininkai šį vaikiną sulaikė.

Tą pačią dieną atliktų kratų metu KPONTV pareigūnai jaunuolio naudojamame garaže ir pastarojo gyvenamojoje vietoje rado daugiau nei 1,3 kg narkotinės medžiagos – kanapių, kokaino, 62 tabletes su psichotropine medžiaga MDMA, tris smulkintuvus bei dvejas svarstykles su narkotinių medžiagų pėdsakais.

Įtariama, kad prie nusikalstamos veikos galėjo prisidėti ir minėto vaikino giminaitis – 47 m., niekur nedirbantis, anksčiau už vagystę, transporto priemonės vairavimą, esant neblaiviam, teistas, klaipėdietis.

Šiuo metu įtarimai padarius nusikalstamą veiką pareikšti abiem asmenims.

24 m. įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams. Kitam įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į vienam iš įtariamųjų priklausančias pinigines lėšas – daugiau nei 4 000 Eur.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 131 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,