Mano GargždaiOrai: karštos vasaros dar reiks palaukti

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Astos Šatkienės nuotr. Astos Šatkienės nuotr.

Trečiadienio dieną Lietuvos link keliaus vėsaus ir drėgno oro masė. Dangumi plauks tai tankesni, tai retesni debesys, protarpiais pašildys ir saulės spinduliai.

 

Įdienojus ir po pietų tai vienur, tai kitur praslinks trumpalaikis lietus, galima ir perkūnija, iki saulei nusileidžiant palis daugelyje vietovių. Pūs palyginti stiprus vakarų, šiaurės vakarų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Temperatūra įdienojus pakils iki 17–22 laipsnių.

Ketvirtadienio naktį debesys sklaidysis, iš besisklaidančių debesų trumpai palis tik vietomis. Vėjas rims ir daugiausia pūs iš pietvakarių, vakarų. Rytą oras atvės iki 8–13 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio dieną ciklonai per daug nenutols, todėl debesuotumas vėl padidės, popietę daug kur trumpai palis. Pietvakarių, vakarų vėjas šiek tiek sustiprės. Temperatūra kils iki 17–22 laipsnių.

Penktadienio naktį žymesnio lietaus nenumatoma, dieną vėl daug kur trumpai palis, galima ir perkūnija. Vėjas daugiausia pūs iš šiaurės vakarų, šiaurės, bet nestiprus. Naktį vės iki 9–13, dieną šils iki 19–23 laipsnių.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 88 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,