Mano GargždaiŠvietimo įstaigoms – nauji modernūs autobusai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos r. sav. nuotr. Klaipėdos r. sav. nuotr.

Jau šį rudenį į Klaipėdos rajono gatves išriedės net du nauji mokykliniai autobusai – didesni, erdvesni ir kur kas patogesni. Naujo modelio autobusai jau nupirkti ir saugiai pastatyti Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos ir rajono Švietimo centro kiemuose. Naujinti švietimo įstaigų autoparką Savivaldybė planuoja kasmet.

 

„Klaipėdos rajone gyventojų skaičius auga kasmet. Natūralu, kad ir mokyklose daugėja moksleivių. Ne visi vaikai lanko šalia namų esančias ugdymo įstaigas, tad mūsų, kaip Savivaldybės, pareiga užtikrinti mokinių pavėžėjimą. Iš tiesų mums rūpi, kad vaikai į mokyklas keliautų saugiais ir techniškais tvarkingais autobusais, tad ši žinia išties džiuginanti ir laukta“, – kalbėdamas apie naujus pirkinius sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Pasak mero pavaduotojos Violetos Riaukienės, po du naujus mokyklinius autobusus iš Savivaldybės biudžeto lėšų nutarta pirkti kasmet ir taip palaipsniui atnaujinti visų švietimo įstaigų transportą.

„Didesni autobusai leis geriau organizuoti mokinių pavėžėjimą į mokyklas, edukacinius renginius, baseiną. Be abejo, naujos transporto priemonės garantuoja ir didesnį saugumą“, – sako vicemerė V. Riaukienė.

Pirmoji 32 vietų autobusą, kurį įsigijo už 112 tūkst. eurų, jau įvertino Priekulės I. Simonaitytės gimnazija. Pasak gimnazijos direktoriaus Antano Alčauskio, nuo šiol vienu autobusu bus galima surinkti vaikus iš kelių skirtingų vietovių, į kurias iki šiol važiuodavo du mokykliniai autobusai.

Švietimo centro nupirktu didesniu autobusu, kuris kainavo kiek daugiau nei 118 tūkst. eurų, galės naudotis ne tik švietimo, bet ir kitos Savivaldybės biudžetinės įstaigos. Esant poreikiui, į baseiną ir ekskursijas juo galės vykti bet kurios ugdymo įstaigos mokiniai, Trečiojo amžiaus universiteto lankytojai bei rajono pedagogai.

Naujesniu nei turėtas geltonuoju autobusiuku džiaugsis ir Endriejavo pagrindinė mokykla. Savo turėtą transportą jiems perduoda Švietimo centras.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 261 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,