Lietuvos suaugusiųjų čempionate – medaliai gargždiškiams

Asmeninio albumo nuotr. Asmeninio albumo nuotr.

Telšiuose dvi dienas vyko Lietuvos sunkiosios atletikos moterų ir vyrų čempionatas. Šiose varžybose šauniai štangas kilnojo gargždiškiai.

Vyrų grupėje puikiai pasirodė Giedrius Lukauskas, kuris dalyvavo svorio kategorijoje iki 109 kg ir nusileido tik olimpiečiui A. Šidiškiui, iškovodamas vicečempiono titulą. Giedrius rovimo veiksmu iškėlė 112 kg, stūmimo veiksmu 142 kg ir dvikovėje surinko 254 kg.

Moterų grupėje, svorio kategorijoje iki 71 kg, čempionės titulą iškovojo Lijana Jakaitė, ji tapo ir varžybų absoliučia nugalėtoja. Rovimo veiksmu iškelta 91 kg štanga, stūmimo veiksmu – 113 kg, dvikovėje surinkta 204 kg.

Antrąsias vietas svorio kategorijoje iki 49 kg iškovojo Agneta Dotaitė (rovimas – 44 kg, stūmimas – 57 kg, dvikovė – 106 kg) ir Gabrielė Solovej, svorio kategorijoje virš 87 kg (rovimas – 69 kg, stūmimas – 79 kg, dvikovė – 148 kg).

Trečią prizinę vietą, taip pat svorio kategorijoje virš 87 kg, iškovojo Beatričė Virkutytė (rovimas – 44 kg, stūmimas – 52 kg, dvikovė – 96 kg).

Palinkėkime sportininkams gerų, turiningų atostogų. O treneriui Edvardui Šaukliui vaisingo darbo ruošiant Nojų Brazdeikį Europos iki 15 m. čempionatui, kuris vyks rugpjūčio 10–18 dienomis Lenkijoje ir Lijaną Jakaitę Pasaulio čempionatui, kuris vyks gruodžio mėnesį Kolumbijoje.