Mano GargždaiGargžduose atidaryta pirmoji Lietuvoje speciali 3x3 krepšinio aikštelė

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
BC Gargždai nuotr. BC Gargždai nuotr.

2022 m. liepų 6-ąją Gargžduose oficialiai atidaryta pirmoji Lietuvoje specialiai 3x3 krepšiniui pritaikyta aikštelė. Sertifikuotą FIBA dangą šiai aikštelei klojo Lietuvos krepšinio federacijos partneris „Bergo Flooring AB“ ir jų atstovai Lietuvoje UAB „West Sport Group“.

 

Aikštelės atidarymo proga Gargždų miesto krepšinio komanda kartu su 3x3 Klaipėdos lyga suorganizavo 3x3 turnyrą, kuriame varžėsi daugiau kaip 20 komandų iš įvairių Lietuvos miestų.

Oficialioje aikštelės atidarymo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, kuris renginio metu pasidžiaugė Klaipėdos rajono sporto infrastruktūra, meilę sportui ir žinoma krepšiniu.

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas pasidžiaugė jaunimo ir komandų aktyvumu dalyvaujant turnyre ir jau pirmąją aikštelės diena jos įveiklinimu ir palinkėjo visiems saugoti aikštelę, kad joje galėtų vykti kasmetiniai 3x3 krepšinio turnyrai.

Gargždų komandos dalininkas Ovidijus Jakubaitis ir direktorius Justas Bražas dėkodami Lietuvos krepšinio federacijai, Klaipėdos rajono vadovams įteikė oficialius 3x3 krepšinio kamuolius, kaip padėką ir pakvietė lankytis naujoje aikštelėje ne tik jaunimą bet ir rajono administraciją.

 

BC Gargždai nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 526 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,