Mano Gargždai



Cirko programos iš Ukrainos „Odyssey“ artistės tiki visų šalių vaikų svajonių išsipildymu

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Jos drąsios. Jos stiprios. Ryžtingos ir talentingos! Bet joms teko toks likimas, kokio mes niekas nenorėtume.

 

Šios moterys ir merginos turėjo palikti viską – namus, šeimas, vyrus, draugus, visą įprastą gyvenimą ir bėgti nuo šalį užklupusio karo. Kartu su savimi jos galėjo pasiimti tik savo vaikus. Bet jos nepalaužiamai tiki – viskas sugrįš į įprastas vėžias! Ir kad taip įvyktų dar greičiau, jos yra pasiryžusios dirbti už save ir už savo vyrus!

Jas visas vienija aistra menui. Visos jos yra cirko artistės. Rengusios pasirodymus daugybėje pasaulio šalių. O šiandien mes turime progą žavėtis jų meistriškumu Lietuvoje.

Olena, Julija, Raisa, Svitlana, Olena, Anastasija, Julija kviečia visus į žaismingą, linksmą ir nuotaikingą bei elegantišką cirko „Odyssey“ programą.

Kruopščiai dirbdamos jos sugebėjo įgyvendinti savo vaikystės svajones. Jos moka skristi, pradanginti žmones ir daiktus, žongliruoti, jos puikiai valdo savo kūną, mažais ir dideliais stebuklais gali sukelti šypsenas vaikų veiduose.

Olena Olnieva, programoje žinoma kaip neklaužada klounė Karamelė, atvyko iš Kyjevo priemiesčio. Jos vyras, šeimyninio dueto „Duo Drive“ narys liko ginti Tėvynės. Olenos atvykimas jau buvo plačiai nuskambėjęs tuo, jog jos penkiametis sūnus Stepanas kartu su savimi iš karo zonos atsivežė savo augintinę sraigytę. Tiems, kas yra šioje žmogiškumo pusėje, net nekilo klausimas, ar reikia gelbėti savo augintinius. Pokalbis su Ukrainoje likusiu Olenos vyru buvo parodytas laidoje „Tai kur toliau?“. Pati Olena su sūnumi savo gyvenimo istorija pasidalino „KK2“ laidoje. Abu kaip susitarę tvirtino tą patį – tiesa ir žmogiškumas tikrai laimės.

Raisai Ponomarenko ir Julijai Kravčenko teko evakuotis iš Charkovo. Olenai Vankovai iš Zaporožės. Kitos merginos atvyko iš dar pavojingesnės rytinės šalies dalies. Visas jas labiausiai džiugina tai, jog jų vaikai jaučiasi saugūs Lietuvoje. Mažesnieji tiesiog džiaugiasi turėdami galimybę žaisti, o ne slapstytis bunkeriuose. Vyresnieji – mokosi nuotoliniu būdu savo mokyklose. Visų jų svajonėse – greičiau susitikti su savo tėčiais. Taip pat jie visi džiaugsmingai sutiko dalyvauti cirko „Odyssey“ organizuojamoje akcijoje – nupiešti savo svajonę! Ir ragina visus vaikučius, kurie ateis žiūrėti cirko programos – atsinešti nupieštą savo svajonę!

Visa didelė ir graži cirko programos „Odyssey“ kompanija sako jums – susitikime, kad suteiktume vaikams tai, ko labiausiai trūksta šiuo metu – bendravimo, įspūdžių ir geros nuotaikos!

 

Cirko pasirodymus galite išvysti Gargžduose, prie MAXIMA XXX (Dariaus ir Gireno g. 4):

Rugpjūčio 4,5 d. – 19 val.

Rugpjūčio 6 d. – 14 ir 18 val.                            

Rugpjūčio 7 d. – 14 val.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 883 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,