Mano GargždaiPlanuoja naują prekybos centrą Jakuose

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
UAB „Ponama“ vizualizacija UAB „Ponama“ vizualizacija

UAB „Helsinkio nekilnojamasis turtas“ (HNT) užsakymu parengti projektiniai pasiūlymai statyti naują prekybos centrą netoli Jakų žiedo (Jubiliejaus g. 11, Budrikai). Kokia parduotuvė čia įsikurs, dar nėra aišku.

 

Oficialiai įmonė HNT įkurta tik šiais metais. Joje dirba vienas žmogus. Bendrovei vadovauja Mindaugas Treigis.

Planuojama, kad naujasis prekybos centras bus dviejų aukštų (su antresole). Bendras pastato plotas – 1 710 kvadratinių metrų. Jame suplanuota viena didelė parduotuvė ir keli mažesni prekybos plotai.

Kaip „Vakarų ekspresui“ sakė HNT atstovas, pastatą planuojama nuomoti. Derybos su potencialiais nuomininkais vyksta šiuo metu. Kokia pagrindinė parduotuvė įsikurs suplanuotame pastate, turėtų paaiškėti spalio mėnesį.

Planuojama, kad investicijos į prekybos centro statybas galėtų siekti apie 2 milijonus eurų.

Statybas planuojama pradėti kitais metais.

Šalia naujo prekybos centro yra numatyta 66 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Pagal reglamentą tokio dydžio prekybos centrui reikia įrengti ne mažiau nei 41 vietą automobiliui.

Įvažiavimas į būsimo prekybos centro teritoriją yra už maždaug 160 metrų nuo Jakų žiedo. Lėtėjimo juosta prieš nuovažą į būsimą prekybos centro aikštelę kol kas nenumatyta.

Taip pat būsimo prekybos centro sklypas su aplinkinėmis teritorijomis nesujungtas nei pėsčiųjų, nei dviračių takais.

Yra poreikis Jubiliejaus gatvėje įrengti ir pėsčiųjų perėją.

Projektinius pasiūlymus parengusi UAB „Ponama“ pažymi, kad patekimo į būsimą prekybos centrą sprendimai bus derinami su VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija tolesnio projekto etapo metu.

Priminsime, kad neseniai paskelbta apie planus visai šalia (Jubiliejaus g. 30, Budrikai) statyti naują paslaugų srities pastatą.

UAB „Unimodus“ užsakymu parengtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, kad būsimo pastato plotas sieks 1 356 kvadratinius metrus. Jame planuoja įsikurti „Porsche“ automobilių prekybos salonas ir servisas.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 301 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,