Mano Gargždai



Tvarumo link: Gargžduose atsiras inovatyvus nuotekų valymo tvenkinys

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Gargždų mieste, šalia Taikos g. 11 ir 12 daugiabučių, pradėtas vykdyti projektas „Paviršinių nuotekų valymo įrenginių – išlaikymo tvenkinio su pakartotiniu vandens naudojimu nauja statyba“.

 

Šiuo projektu bus įrengta tvenkinio tipo nuotekų valykla, kurios gylis sieks iki 4,3 m. Per tvenkinį bus įrengtas ir 40 m lieptas, o aplink jį numatytas nutiesti ir pėsčiųjų takas.

Lietaus nuotekų surinkimo baseino plotas sieks net 110 hektarų, o visas tvenkinio plotas užims 17 400 kvadratinių metrų teritoriją. Nuotekos valykloje bus sulaikomos ir išvalomos per dvi dienas.

Šiuo metu aplinkui esančių žaliųjų plotų priežiūrai iš bendros vandentiekio sistemos kasmet sunaudojama apie 300 kubinių metrų vandens, tad įgyvendinus projektą tokiems darbams kaip kelių, gatvių, statybviečių ir kitų judrių vietų paviršiaus valymui / drėkinimui, gaisrų gesinimui ir žaliųjų plotų laistymui jau bus galima naudoti ir tvenkinio vandenį.

Rangovas: UAB „Ežerūna“, Sedos g. 34C, Telšiai, Tel. 0 444 53 073; el. paštas 

Statybos darbų pradžia – kovo 25 d., pabaiga – lapkričio 25 d.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 199 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,