Mano GargždaiKlaipėdoje – ypatingas mitingas Ukrainai paremti

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 24 dieną, 18 val. Klaipėdoje prie arkos bus surengtas jau trečias mitingas už Ukrainos laisvę ir jos žmonių gerovę. Šis mitingas yra ypatingas – tądien bus minima Ukrainos Nepriklausomybės diena.

 

Renginio organizatorius Mindaugas Jonušas ragina visus, kam skaudu dėl Ukrainos kančių, kuo gausiau susirinkti.

Klaipėdiečiai, Klaipėdos miesto svečiai, ukrainiečiai, susirinkime išreikšti, kad laisvės ir taikos viltis gyva. Rugpjūčio 24 dieną, minint Ukrainos Nepriklausomybės dieną, Klaipėdoje, prie arkos, 18 val. vyks mitingas už Ukrainos laisvę.

Matome ir girdime, kad Ukrainai šiandien yra daug blogiau, nei karo pradžioje, todėl turime NEPAVARGTI BŪTI SU UKRAINA, dėl to šis mitingas yra būtinas, kad pasauliui primintų apie vis dar siautėjantį karo blogį. Ateikite su vėliavomis, ateikite su draugais, ateikite su plakatais, tiesiog ateikite, nes tylėti negalime, nes tylėjimas žudo, tylėjimas ir abejingumas dovanoja agresoriui pergalę!

„Tegul Ukraina pražysta lyg gražiausias saulėgrąžos žiedas taika ir pergale“, – teigia organizatorius Mindaugas Jonušas ir jo komanda.

Tikimasi, kad šįkart Klaipėdiečiai susirinks kuo gausiau, kad galėtume parodyti, jog Klaipėdoje gyvenantys ukrainiečiai nėra vieni ir jų skausmas yra ir mūsų skausmas bei nerimas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 152 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,