Mano GargždaiDidžiulio susidomėjimo sulaukusios Tylos stovyklos baigėsi

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

2022 m. rugpjūčio 10 d. baigėsi trečioji ir paskutinė šią vasarą Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inicijuota Tylos stovykla.

 

3 dienas dalyviai tyloje praleido gamtos apsuptyje, Lapiuose įsikūrusioje sodyboje „Prie šaltinio“. Kaip ir pirmųjų dviejų organizuotų stovyklų dalyviai, taip ir paskutinėje dalyvaujantieji, turėjo galimybę mėgautis įvairiomis praktikomis, garso-tylos meditacija, klausėsi paskaitų, dalyvavo šokio terapijoje, pirties edukacijoje ir kitose veiklose, o stovyklą vainikavo kakavos ceremonija su Lolita Sorokina.

Laima Jakštienė dalinasi savo mintimis apie 3 stovyklą: „Perskaičiau knygoje, kad darbas yra gebėjimas, o poilsis – menas. Tai šioje stovykloje patyriau aukštos prabos meną. Tai – aistra pažinimui, smalsumui ir gyvenimui. Dėkoju už puikią Tylos stovyklą“.

„Dėkoju Godai už draugiškumą, atvirumą, švelnumą, Simonai už žygio vedimą, rūpestį dalyviais, organizuotumą, Lolitai už nuostabią praktiką – šokius, kurie iškėlė viduje esančius jausmus ir padėjo juos iškvėpuoti. Aš iš šios stovyklos išsivežiau suvokimą, kad tyla visus suvienija“, – dalinasi kita stovyklos dalyvė.

Dėkojame dalyviams, stovyklos lektoriams bei partneriams už įdėtą darbą ir neįkainojamą laiką. Organizatorių vardu džiaugiamės dalyvių grįžtamojo ryšio anketomis, kuriose didžioji dalis stovyklos veiklas, komunikaciją, organizavimą, maitinimą, parinktą vietą įvertino puikiai. Tikimės ateityje pakviesti ne vieną kartą į panašaus pobūdžio stovyklas, kurios buvo šią vasarą taip laukiamos!

Visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad susisiekus su biuro specialistais galima nemokamai gauti asmenines psichologo konsultacijas bei kitas su sveikata susijusias paslaugas. Daugiau informacijos: https://visuomenessveikata.lt/

 

Paskutiniosios Tylos stovyklos akimirkos – organizatorių nuotraukose:

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 201 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,