Mano GargždaiĮ Gargždus atvyksta mobilus Klimato muziejus!

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių iliustr. Organizatorių iliustr.

Koks jausmas būti 50 laipsnių karštyje? Ar ūkininkystė persikels į kosmosą? Miestas po vandeniu — niūri prognozė ar neišvengiama ateitis? Į šiuos ir panašius klausimus atsako vienintelis toks Baltijos šalyse — mobilus Klimato muziejus. Klaipėdos rajono savivaldybė dovanoja unikalią galimybę muziejų aplankyti nemokamai.

 

Įrengtas keturiuose spalvinguose jūriniuose konteineriuose muziejus keliauja per 16 Lietuvos miestų ir pristato 4 pagrindines temas: klimato kaitos priežastis bei padarinius, pagrindinius ES Žaliojo kurso punktus Baltijos šalyse, gamtos svarbą šiuolaikinio žmogaus gyvenime bei tvarius pokyčius, kuriuos lengvai galime atlikti kasdien.

Vienuoliktoji muziejaus stotelė — Gargždai, aikštė prie kultūros centro. Muziejus bus atidarytas rugpjūčio 16 d., 12.00 val. ir veiks iki rugpjūčio 21 d.

Aplankyti muziejų galima savarankiškai bet kuriuo metu arba su gidu. Norintieji nemokamos ekskursijos po muziejų su gidu turi registruotis iš anksto internetiniame puslapyje https://klimatomuziejus.lt.

 

Muziejaus darbo laikas:

Antradienis–sekmadienis: 11.30–19.30 val.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 418 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,