Mano GargždaiTarybos posėdyje nutarta: Daukšaičiuose vėl bus atidaryta biblioteka

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Šiandien vykusiame Tarybos posėdyje nutarta vėl atverti metų pradžioje uždarytos Daukšaičių bibliotekos duris. Šis klausimas svarstytas gavus gyventojų prašymą su daugiau nei šimtu parašų vėl įsteigti šį filialą.

 

„Niekada nepalaikiau sprendimo uždaryti bibliotekos filialų ir kai buvo sprendžiamas klausimas dėl jų likimo Daukšaičiuose, Kalotėje ir Tilvikuose, balsavau prieš šių bibliotekų uždarymą. Negalime iš savo gyventojų atimti to, kas jiems svarbu – paslaugų ir kultūros židinių, kurie šiose vietovėse tokie buvo likę vieninteliai. Daukšaičių ir aplinkinių kaimų gyventojai rinko parašus, kad gyvenvietėje vėl pradėtų veikti iki pertvarkos skaitytojus aptarnavusi biblioteka. Tai tik įrodo, kokia ši funkcija svarbi toliau nuo didesnių miestų gyvenantiems žmonėms. Puiku, kad knygų mėgėjai vėl arti namų galės skaityti knygas, laikraščius, naudotis internetu“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Bibliotekos filialo išlaikymas mėnesiui kainuos 600 eurų ir tai, pasak mero, išties nedideli pinigai tam, kad gyventojai vėl turėtų traukos centrą.

„Visada sakiau, kad bibliotekos yra ne tik sienos, bet ir kultūros židiniai, čia vyksta bendravimas, renginiai. Džiaugiuosi, kad grąžinome šį klausimą iš naujo svarstyti Tarybai ir buvo priimtas gyventojų poreikius atliepiantis sprendimas“, – sako Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Skaičiuojama, kad Daukšaičių filialas aptarnauja daugiau kaip 400 skaitytojų. Duris biblioteka atvers lapkričio mėnesį.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 492 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,