Mano GargždaiGargždai kviečia į svečius: šeštadienį – tradicinė Pasaulinės gyvūnų dienos šventė

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Jau šį šeštadienį, spalio 1 d., Gargžduose – tradicinė Pasaulinės gyvūnų dienos šventė. Jos  dalyviai kviečiami į eiseną „Tūkstantkojis“, kurios metu laukia konkursai ir įvairios staigmenos. Šventėje, kuri kasmet rudenį rengiama jau 13 metų iš eilės, laukiami visi gyvūnų mylėtojai.

 

Pasaulinės gyvūnų dienos šventė Gargžduose jau tapo ne tik vienu smagiausių renginių Vakarų Lietuvoje augintiniams ir jų šeimininkams, bet ir atsakingos šeimininkystės idėjų centru.

„Stengiamės nuosekliai skleisti idėją, kad augintinis – tai šeimos narys, kuriam būtinas kasdienis dėmesys ir rūpestis, jo poreikių išmanymas ir užtikrinimas.  Smagu, kad žmonių dėmesys augintiniams tampa vis nuoširdesnis, stiprėja gyvūnų šeimininkų atsakomybės jausmas. Tikimės, kad prie to prisideda ir mūsų kasdienės pastangos, nukreiptos į gyvūnų gerovę, bei kasmetiniai susibūrimai Pasaulinės gyvūnų dienos šventėje“, – sako AušraŽemaitienė, šventės organizatorės bendrovės „Mars Lietuva“ generalinė direktorė.

Šeštadienio „Tūkstantkojo“ eisenoje kviečiami dalyvauti tiek šeimininkai su savo augintiniais, tiek visi gyvūnų globėjai ir mylėtojai. Šventė tradiciškai startuos Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos stadione (Vingio g. 6), kur šeštadienį, spalio 1 d., 12 val. dalyviai kviečiami registracijai. Registracija reikalinga, norint dalyvauti eisenoje ir gauti prizus. Pagrindinės registracijos metu taip pat bus galima užsiregistruoti į augintinių talentų šou bei pretenduoti į nominacijas.

Lauks ir papildomos veiklos – „Mars Lietuva“ pamokėlės apie atsakingą šeimininkystę, viktorinos šeimoms,  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) ekspertų konsultacijos svarbiomis gyvūnų priežiūros temomis.

„Tūkstantojo“ eisena link Gargždų kultūros centro aikštės startuos 13 val.

Eisenos pabaigoje dalyvius pasveikins „Mars Lietuva“ generalinė  direktorė A. Žemaitienė ir Gargždų miesto meras Bronius Markauskas. Vyks augintinių talentų šou, nominacijų laimėtojams bus teikiami prizai, o smagiausias akimirkas bus galima įamžinti fotokabinoje.  

Pasaulinė gyvūnų diena pradėta švęsti 1931 metais po Florencijoje vykusios gyvūnų globos konferencijos, kai jos dalyviai nusprendė, jog spalio 4-oji, Šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo mirties diena, bus skirta gyvūnams pagerbti. Šią dieną siekiama atkreipti žmonių dėmesį į gyvūnų apsaugą, elgesį su jais bei padėkoti gyvūnams už didžiulę jų svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 195 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,