Mano GargždaiAkcija „Lašiša 2022“: žvejyba sugautam pažeidėjui gali kainuoti apie 1500 eurų

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai praėjusią savaitę nustatė asmenį, Kuršių mariose neteisėtai sugavusį lašišą.

 

Iš pažeidėjo Klaipėdos aplinkosaugininkai paėmė statomąjį tinklą ir lašišą, taip pat gresia bauda iki 300 eurų ir teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą 970 eurų žalą.

Taip pat asmens ūkinėse patalpose pareigūnai rado 12 statomųjų tinklų ir 2 gaudykles žuvims gaudyti. Už tai gresia bauda iki 200 eurų, tinklai irgi paimti.

„Dar prieš prasidedant lašišų ir šlakių žvejybos ribojimams, primename, kodėl jie reikalingi ir kad, kaip ir kasmet, stiprinsime kontrolę. Tikriems žvejams ši informacija nėra didelė naujiena – tai priminimas-kalendorius, kad pažeidimas nebūtų padarytas netyčia.

Deja, kai kuriems asmenims šių žuvų apsauga visai nerūpi. Jie nori užsidirbti net žinodami, kad neršto periodu lašišos ir šlakiai nėra vertingos žuvys. Todėl vertiname pagalbą visų, kurie nesitaiksto su pažeidimais ir praneša mums“, – sakė Klaipėdos GGAI pareigūnas Mindaugas Salys. 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 359 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,